Eğitim:
2015 YGS Biyoloji Soruları ve Cevapları - Sandıklı Haber Merkezi

 Adaylara sonuç belgesi gönderilmeyecek. Adaylar, YGS sonuçlarını, T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden öğrenebilecek.

YGS puanlarından en az biri 180 ve daha fazla olan adaylar isterlerse LYS'ye başvurabilecek. LYS'ye başvurular, 8-21 Nisan'da alınacak.

ÖSYM’nin yüzde 20 dışındaki soruların hiçbirinin telif hakkını, hiç kimseye vermediğine dikkati çeken Demir, bu soruların ÖSYM’nin telif hakları kapsamında korunduğunu hatırlattı.

Soruların hiçbir yerde ve ortamda paylaşılamayacağına dikkati çeken Demir, “Sadece adayların, Danıştay’ın iddiası doğrultusunda, haklarını aramalarına imkan sağlamak, şeffaflığı tesis etmek için açıklıyoruz. Bu sorular, ÖSYM’nin telif hakları kapsamındadır. Adayların AİS’e girerek edindikleri sorular, ÖSYM’nin telif haklarıyla korunmuş sorulardır. Adayların bu soruları baslı olarak, sözlü olarak, görüntülü olarak paylaşmaları yasaktır. Telif hakları kapsamında bunları takip ederiz ve yasal işlem yaparız” şeklinde konuştu.

Büyük sınav bugün sona erdi. Adaylar Merakla bekliyor. Bu sayfada 2015 YGS Biyoloji soruları cevap anahtarı ile 2015 YGS Biyoloji soruları yorumları ve soru cevap paylaşımı yapabilirsiniz. ÖSYM soruların Yüzde 20’sini açıklayacak. Diğer tüm soruların yorumları ve soru paylaşımı forum yorumları bu sayfada olacak.

YGS Biyoloji Soruları 2015 ve Cevapları Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz

Anahtar Kelimeler
ÖSYMYGS Soruları 2015
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ilhan ayaz 4 yıl önce

geçen yıla göre değişen bir şey yok, benzer zorluktaydı diyebilirim biyoloji için

2017/1 merkezi KPSS yerleştirmelerine başvurular...
2017/1 KPSS tercihlerine başvurular 3 Temmuz saat 23:59'da sona erecek

Haberi Oku