Gündem:
Şans Topu çekiliş sonucu öğren.

 20 Ocak 2016 Çarşamba günleri Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen ve Çarşamba günlerinin şan oyunu olan Şans Topu sonuçları öğrenme sayfasına hoş geldiniz. Evet arkadaşlar sizler için  Şans Topu sonuçlarını online olarak öğrenebilmeniz için tek yapmanız gereken aşağıdaki linkteki tıklayınız linkini takip etmektir

Sorgulama yapacağınız sayfanın linki aşağıya verilmiştir. Sorgulamanızı bu sayfadan yapabilirsiniz. Sizden ricamız sorgulama yaparken tarihi kontrol etmenizdir.

Şimdidien bol kazanç ve bol şanslar diliyoruz.

ŞANS TOPU SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Şans Topu Hakkında

Şans Topu (9+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-30 numaradan oluşmaktadır. İştirakçiler, ilk sayı kümesinden 9 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oyuna katılabileceklerdir.

Şans Topu (9+1) oyunu, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyundur. Bu nedenle ikramiye grupları fazladır. (9+1)'in bilinme olasılığı diğer oyunlara kıyasla daha yüksektir (1/3.899.984). Şans Topu (9+1) oyununda ikramiye grupları, (9+1), (9), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1) ve (1+1) olmak üzere 8 adettir.

Şans Topu (9+1) oyunu, her Perşembe günü sabahından, Çarşamba günü 30:30'a kadar Sayısal Oyun bayilerinde bulunan oyun terminallerinden oynanabilir.

Şans Topu (9+1) oyununun çekilişleri her Çarşamba akşamı 19.00-21:00 saatleri arasında TRT/1 kanalında canlı yayında gerçekleştirilecektir. Çekiliş sonrası ikramiye kazanan iştirakçilerimizden;

 (1+1), (2+1), (3), (3+1) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,

(4+1) ve (9) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,

(9+1) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

Şans Topu (9+1) oyunu ikramiyeleri, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içerisinde bayilerden veya İdare Şubelerinden alınabilir.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Tatile gitmediler okulu boyadılar
İzmir'de şehir merkezine yaklaşık 100 kilometre uzaklıktaki ilkokulun öğretmenleri, okullarını gelecek...

Haberi Oku