Gümrük Memuru Alımı Başvuruları 2015 ve Şartları - Aydıntepe Haber Merkezi

 Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, ticaret il müdürlükleri ile gümrük ve ticaret bölge müdürlüklerine eğitim uzmanı, tüketici hakem heyeti raportörü, muhafaza memuru, muayene memur ve memur alımını sözlü sınavla yapacak. 1023 memur alımı için başvurular 27 Mart’ta sona erecek. 

Bakanlığın memur alım ilanına göre, belirtilen kadrolara sözlü sınav sonrası açıktan atama yapılacağı bildirildi. Başvuruları 27 Mart’ta sona erecek sözlü sınavlar, 20 Nisan-12 Mayıs 2015 tarihleri arasında yapılacak. Sözlü sınavlara girmek isteyenlerin, Bakanlığın kurumsal internet sitesinde (www.gtb.gov.tr) yer alan iş talep formunu elektronik ortamda doldurarak müracaat etmeleri gerekiyor. 

İlanda sözlü sınavla ilgili şu bilgilere yer verildi: “Sözlü sınava, KPSS başarı sırasına göre atama yapılacak kadro sayısının üç katı aday çağrılacaktır. Son sıradaki adayla aynı puana sahip olan birden fazla aday bulunması halinde, bu adayların tümü sözlü sınava çağrılacaktır. Sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların ad ve soyadları ile sınav yerleri, sözlü sınav tarihinden en az on gün önce Bakanlık kurumsal internet sitesinde ilan edilmek suretiyle duyurulacaktır. Ayrıca, adaylara yazılı bildirimde bulunulmayacaktır. Sözlü sınavda başarılı olan adayların ad, soyad, atanacağı unvan ve aday numaralarının yer aldığı listeler, sözlü sınavın bitimi tarihinden itibaren en geç on beş iş günü içerisinde Bakanlık kurumsal internet sitesinde ilan edilecektir. Ayrıca adaylara tebligat yapılmayacaktır… Sözlü sınavda adayın, ‘kavrama, muhakeme ve ifade yeteneği; liyakati, temsil kabiliyeti, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu; özgüveni, ikna kabiliyeti ve inandırıcılığı; bilgi düzeyi, genel yeteneği ve genel kültürü; bilimsel ve teknolojik gelişmelere açıklığı’ yüz tam puan üzerinden değerlendirilecektir.”

Sözlü sınavda en az 70 puan alanlar başarılı sayılacağının belirtildiği açıklamada, “Adayların başarı puanı, KPSS puanı ile sözlü puanının aritmetik ortalaması alınarak hesaplanacaktır. Başarı puanı en yüksek adaydan başlamak suretiyle, atama yapılacak olan kadro sayısını geçmeyecek kadar asil aday belirlenecektir. Adayların başarı puanının eşit olması halinde; KPSS puanı yüksek olana, bunun eşit olması halinde aynı puanı alan adaylar arasından diploma tarihi itibariyle önce mezun olmuş olana, bunun aynı olması halinde de yaşı büyük olan adaya öncelik verilecektir. Sınavı kazanan adayların atamaları, istenilen belgelerin ilan edilecek olan son teslim tarihini takip eden otuz gün içerisinde bilgisayar ortamında kura usulü ile yapılacaktır. Atamalara ilişkin liste, Bakanlık kurumsal internet sitesinde ilan edilecektir. Ayrıca, ilgililere yazılı tebligat yapılacaktır. Başvuruda bulunacakların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48'inci maddesinde belirtilen genel şartlara sahip olmak, 2014 yılı KPSS'de, KPSSP3 ve KPSSP93 puan türlerinden 70 ve üzeri puan almış olmak şartlarını taşıması gerekiyor.”
Anahtar Kelimeler
Gümrük Memur Alımı
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
neadneadloan 3 hafta önce

aci̇l kredi̇ tekli̇fi̇ tekli̇fede i̇hti̇yaciniz varsa bi̇ze ulaşin
kredi ihtiyacınız var mı?
finans mı arıyorsunuz?
i̇şinizi büyütmek için kredi mi arıyorsunuz?
bence doğru yere geldiniz.
kredileri düşük faiz oranında sunuyoruz.
i̇lgilenen kişiler lütfen bizimle iletişim kurmalıdır.
başvurunuza derhal yanıt vermek için lütfen
sadece bu e-postalara cevap yaz.
whats uygulaması +918586038302
neadneadloan@gmail.com

lütfen, ilgileniyorsanız bize aşağıdaki bilgileri sağlayın.

1) tam i̇sim:
2) cinsiyet:
3) gerekli kredi miktarı:
4) kredi süresi:
5) ülke:
6) ev adresi:
7) cep numarası:
8) aylık gelir:
9) meslek: ...........................
) bizi hangi sitede burada aradınız

teşekkür ve saygılarımla.
neadneadloan@gmail.com
+918586038302

Misafir Avatar
Dr Rajski Tadeusz 4 ay önce

MERHABA
acilen iki böbreğe ihtiyaç duyuyor
bugün böbreğinizi hastaneme satmaya hazırsanız.
Böbrekiniz için size iyi bir miktar sunacak 250.000 00 $.

iletişim e-posta linki:
mayoclinichospital199@gmail.com, size yardımcı olmak için burada olduğum için endişelenmeyin.

Selamlar
Dr Rajski Tadeusz
hastane

Misafir Avatar
Murat Acar 9 ay önce

yorum yazmak için bu alanı kullanabilirsiniz. yorum yazarken lütfen aşağıda yazılan uyarılamerhaba,
finansal ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var, 5.000,00 tl'den 100.000.000,00 tl'ye kadar kredi teklif ediyoruz, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik,% 100 garantiyle, avro (euro, pound ve dolar) ). i̇lgilendiğiniz takdirde, tüm krediler için geçerli faiz oranı (% 2).

e-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

teşekkürler.rı göz önünde bulundurunuz!

Misafir Avatar
Philip Mark 10 ay önce

kredi teklifi.

bu şirkette firmaya hoşgeldiniz. biz sadece% 3 faiz oranı için kişisel kredi ve işletme kredileri veriyoruz 10.000,00 $ 'dan 10,0000,000.00' a kadar kredi.

i̇şletmeniz için bir krediye ihtiyacınız varsa, başvuru kredisi formunu işlemek için lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçin:

başvuru formu doldurun ve şi̇mdi̇ i̇ade edi̇n.

ad soyad____________________
yer___________________
country____________________
belirtmek, bildirmek________________________
seks________________________
telefon numarası______________________
gereken tutar_____________
duration____________________
yaş________________________

aşağıdaki e-posta ile ofisimize başvurun e-posta: (philipmarkloanfirm8420@gmail.com)

Misafir Avatar
JIM BUFFER 10 ay önce

bir iş adamı mı yoksa kadın mı? kendi işinizi kurmak için paraya ihtiyacınız var mı? borcunuzu ödemek veya faturalarınızı ödemek ya da iyi bir iş kurmak için krediye ihtiyacınız var mı? projenizi finanse etmek için paraya ihtiyacınız var mı? e-posta: (trustfunds804@outlook.com) dünyanın her yerine (bireyler, firmalar, emlakçılar ve kurumsal kurumlar) her alanda ve% 3'lük mükemmel faiz oranlarında garantili kredi hizmetleri sunuyoruz. başvuru ve daha fazla bilgi için aşağıdaki e-posta adresine cevap gönderin: {trustfunds804@outlook.com}

Misafir Avatar
Profesör Dr. Tyson 12 ay önce

MERHABA
iyi bir şekilde 1 böbreğe ihtiyaç vardır,
eğer böbreğini bugün hastaneme satmaya hazırsan.
Böbrek 250.000 00 $ için iyi bir miktar sunacak.

iletişim e-posta bağlantısıdır:
mayoclinichospital199@gmail.com, size yardımcı olmak için buradayım gibi endişelerim yok.

Selamlar
Dr Rajski Tadeusz
hastane

Misafir Avatar
fred 12 ay önce

Hızlı ve ekonomik kredi için hemen başvur

Bir işletme kredisi, kişisel kredi, ipotek, araç kredileri, borç konsolidasyonu kredileri, teminatsız krediler, risk sermayesi vb. Mi arıyorsunuz? Veya bir banka veya bir finans kurumu tarafından bir kredi reddedildi, Endişelenmeyin, biz buradayız Rüyanızın gerçekleşmesi için, Fred Larry kredi firması sertifikalı ve garantili,% 3'lük uygun faiz oranıyla bireylere ve şirketlere kredi veriyoruz; 500.000,00 £ ila 500,000.000.000.00 arasında değişiyor. gel ve ifadeni al. Daha fazla bilgi için (fredlarryloanfirm@gmail.com) veya (fredlarryloanfirm@hotmail.com) adresinden bize ulaşın.

Whatssap numarası: +2347061892843
Skype: fredlarry12

İmzalanmış
yönetici
Bay Fred Larry

Misafir Avatar
Chris Fluent 1 yıl önce

Getting a legitimate loan have always been a huge problem To clients who have financial problem and need solution to it. The issue of credit and collateral are something that clients are always worried about when seeking a loan from a legitimate lender. But.. we have made that difference in the lending industry. We can arrange for a loan from the range of $10,500. to $30,000.000 as low as 2% interest Kindly respond immediately to this mail: highclassloanfund@gmail.com Our Services Include the Following: Debt Consolidation Second Mortgage Business Loans Personal Loans International Loans Loan for any kinds Family loan E.T.C No social security and no credit check, 100% Guarantee. All you have to do is let us know exactly what you want and we will surely make your dream come true. (High.Class.Loan.Fund.Company). says YES when your banks say NO. Lastly, we fund small scale loan firm, intermediaries, small scale financial institutions for we have unlimited capital. For further details to

2 ilde engelli ve hamile memura sıcak tatili
Ankara ve Osmaniye'de kamuda çalışan engelli ve hamile personelin aşırı sıcaklar nedeniyle yarın idari...

Haberi Oku