Kısmetse Olur Kim Elendi Bu hafta Son Bölüm Finali İzle - 02 Nisan Cumartesi 2016 Horasan Haber Merkezi

Kısmetse Olur Final izle ELENEN İSİM KİM?

Gelin adaylarından Sermin Temiz, erkeklerden ise Önder Seyhan elendi.

Önce gelin adayları ve damat adayları kim elensin sorusunun yanıtını verdi. Gelin adayları Sermin ve Ceyda'nın elenmesi yönünde yoğun olarak oy verdi. Sonunda elenmesi istenen isim Sermin Temiz oldu.

KISMETSE OLUR ERKEKLERDEN KİM ELENDİ?

Damatlar evinde elenmesi istenen isimler belirlendi peki bu hafta kim elendi? Kanal D'nin Kısmetse Olur programında damat adaylarından yarışmaya yeni katılan Önder Seyhan bu hafta elenen isim oldu.

KISMETSE OLUR YENİ GELEN DAMAT VE GELİN ADAYLARI KİM?

Kısmetse Olur yarışmasının 14 Kasım elemesinde Seyhan ve Önder elenirken yerlerine yeni gelen gelin ve damat adayları kim oldu? Damatlar kısmına yeni gelen isim Yasin yeni gelen adayı ise Burçak oldu.

KISMETSE OLUR - YENİ YARIŞMACI YASİN KİMDİR?

Kısmetse Olur yarışmasına yeni katılan damat adayı Yasin aslen Diyarbakırlı. Ailesi Antalya'da yaşayan Yasin, kendisi ise Ankara'da ikamet ediyor. 28 yaşında olan Yasin, Hacettepe Üniversitesi spor bölümünden mezun.

KİMİN NİŞANLISI ÇIKTI?

Yasin, Kısmetse Olur yarışmasına katılan gelin adaylarından Melek'in eski nişanlısı çıktı. 5 ay önce ayrıldıklarını açıklayan Yasin, Melek elendikten sonra yarışmaya dahil oldu. Yasin ile Melek aralarına giren üçüncü kişiler yüzünden ayrındıklarını söyledi.

KISMETSE OLUR - YENİ GELİN ADAYI BURÇAK KİMDİR?

Kısmetse Olur yarışmasına yeni katılan gelin adayı Burçak ise üst düzey yönetici çıktı. Peki yeni gelin adayı kimdir? 33 yaşındaki Burçak aslen İzmirli. Kova burcu olan Burçak, özel bir şirkette genel müdür. Anne tarafından Bulgaristan göçmeni olan Burçak 4 kız kardeşin en küçüğü. İstanbul'da yaşayan Burçak daha önce evlilik ve nişanlılık yaşamamış. Bugüne kadar evlenmemesinin sebebini 'kariyerime odaklandım' diyerek açıkladı.

Kısmetse Olur yeni gelin adayı Sermin kimdir?

 

Kısmetse Olur'un 7 Kasım eleme gecesinde yarışmaya dahil olan Sermin 26 yaşında. Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Sermin doğma büyüme Kayserili. Kısmetse Olur'un yeni gelin adayı Sermin ailesiyle birlikte Kayseri'de yaşamını sürdürüyor. Kısmetse Olur'un yeni gelin adayı Sermin'in damat adaylarında bıraktığı ilk izlenim ise olumlu oldu. Sermin 'Konuşmasını ve oturup kalkmasını biliyor' şeklinde yorumlar aldı. Kafasında bir isim olduğunu ve onun için yarışmaya katıldığını söyleyen Sermin, gönlünde yatan damat adayının ismini açıklamadı. 

 

Kısmetse Olur yeni damat adayı Önder kimdir?

 

Kısmetse Olur yarışmasının yeni damat adayı Önder 28 yaşında. Önder otomotiv sektöründe kendi işini yapıyor. Doğma büyüme İstanbullu olan Önder'in annesi Karslı, babası ise Konyalı. Oğlak burcu olan Önder yarışmaya Ceyda'yı tanımak için geldiğini açıkladı. Kızlar evine yaptığı ilk ziyarette maço duruşuyla dikkat çeken Önder, 'Ceyda çok duygusal bir insan. Benim tarzımda erkeklerden hoşlanıyor.

Onu anlayabileceğimi düşünüyorum. Bir erkekte yaşayabileceği herşeyi bende yaşayabilir. Yeri geldiğinde sert, yeri geldiğinde ılımlı biri olurum.' diyerek kendini tanıtmaya çalıştı.  

 

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur isimli evlilik programında şok gelişmeler yaşanıyor. Bu hafta eleme heyecanı yaşanmadan bir gün öncesinde haftanın birincileri belli oldu. Gelen oylamalar sonrasında haftanın birincisi erkeklerden Serhan Olurken kızlardan Ayça oldu. Ayça yemeğe Emre 'yi görürüken Serhan'ın kimi seçeciği çok önemliydi ve o seçim Melek'ten yana oldu. 

Kanal D'nin yeni izdivaç programı Kısmetse Olur'un dün ekrana gelen bölümünde eleme heyecanı vardı. Kısmetse Olur da kimler elendi? sorusunun yanıtı hem damat adaylarından hem de gelin adaylarından oldu. Yani iki kişi hayallerine ve programa veda etti. Peki, Kısmetse Olur da kimler elendi? Kısmetse Olur'da geçen hafta elenen gelin adayı Demet olurken erkeklerden ise Soner yarışmaya veda etti. Erkeklerin seçimiyle eve veda eden yarışmacı Demet oldu. Kısmetse Olur evinin neşe kaynağı olarak anılan Demet'in gidişi, diğer yarışmacıları da üzdü. Elenme tehlikesiyle yüzyüze kalan diğer isim Mehtap Taşkıran arkadaşı için; Yarışmada olmam iyi bir şey ama Demet'in gitmesine çok üzüldüm. Ben kalbimle düşündüğüm için çok üzüldüm.

Yeni bölümleri ile hafta içi her gün 12.45’te, büyük finali ile her Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan programda 7 erkek ve 7 kadın aday, günün 12 saatini Kısmetse Olur evinde geçirecek.

Gerek benzer zevkleriyle, gerekse müstakbel eşlerinde aradıkları ortak özelliklerle, hayatlarının aşkını arayan gelin ve damat adaylarından her hafta birer kişi elenecek, yerlerine yeni adaylar gelecek. Böylece, adayların Kısmetse Olur evinde aşkı bulma ihtimali hiçbir zaman bitmeyecek.

ERKEKLER ARASINDAN VEDA EDEN İSİM KİM?

Kısmetse Olur erkekler evinde elenme riski bulunan iki isim Soner ve Eser oldu. İkinci kez potaya kalmasını konsantre olamamaya bağlayan Eser, bu hafta yine evde kalmayı başardı Kısmetse Olur evindeki damat adaylarından Soner elendi.Ayça ile ilişkisi olan Emre'nin yeni gelen gelin adayına uzun uzun bakması ise tepki çekti. Kısmetse Olur evine veda eden Demet, Demet Akalın'ın favori adayıydı. Demet Akalın, adaşının favorisi olduğunu Twitter üzerinden takipçileriyle paylaşmış, sayfasına; "Kısmetse Olur'da evlenecek kız Demet tabii ki de, İnşallah yeni bir damat adayı girer." notunu düştü.

 

Gelin ve damat adayları, bu programda hem aradıkları aşkı bulacak hem de haftanın birincileri 10.000 TL ödülün sahibi olacak.

Muhteşem Bir Düğün, Harika Bir Ev

Evlilik yolunda; aşk ve romantizmin yaşanacağı “Kısmetse Olur” programının sonunda evlilik yolunu seçen çiftimiz, muhteşem bir düğünün dışında harika bir ev, yurt dışında balayı tatili ve takı setlerinin sahibi olacaklar.

 

MELEK KİMDİR?

 

Kanal D ekranlarınızda yeni yayınlanmaya başlayan ve çok farklı bir  formatla yapılan Kısmetse Olur yarışmasında  yarışmacıları arasında olan Melek Çelebi 1995 yılında Ankara’ da dünyaya gelmiştir. 20 yaşında olan Melek Çelebi Ankara’ da yaşamaktadır. Melek Çelebi prefosyenel olarak tekvandoculuk yapmakta ve aynı zamanda da Tekvando eğitmenliği yapmaktadır. Üniversiteye hazırlanan Melis Buse Betkayan Aradığı eş adayını bulabilmek için Kısmetse Olur Yarışmasına katılmıştır. Melek Çelebi‘ ye Kısmetse Olur yarışmasında başarılar dileriz.

 

Yarışmacı

 

Melek Çelebi

 

İşi-Mesleği

 

Tekvando Eğitmeni

 

Kimdir-Biyografisi

 

Melek kaç yaşında: 20.

 

Melek eğitim durumu: Lise Mezunu

 

Melek mesleği, ne iş yapıyor: Tekvando Eğitmeni

 

Melek nereli: Ankara

 

Melek nerede yaşıyor: Ankara

 

Melek göz rengi ne: ?

 

Melek kilosu, kaç kilo: 1.83

 

Melek boyu: ?

 

Melek burcu ne: Balık


 

Yarışmacılar

AYÇA BEĞEN Yaşı : 28 Eğitim Durumu : İlkokul mezunu Meslek : Şu anda çalışmıyor Memleket : Elazığ Yaşadığı Yer : İstanbul Göz Rengi : Ela Kilo : 54 Boy : 1.65 Burç : Aslan   Yarışmacılar AYŞENUR AYDOĞDU Yaşı: 21 Eğitim Durumu: Açık Öğretim Üniversite Sosyoloji Öğrencisi Meslek: Butik sahibi Memleket: Isparta Yaşadığı Yer: Antalya Göz Rengi : Yeşil Kilo: 55 Boy : 1.69 Burç : Kova   Yarışmacılar CEYDA KIRICI Yaşı : 21 Eğitim Durumu : Lise mezunu Meslek: Şu an çalışmıyor Memleket: İzmir Göz Rengi: Kahverengi Kilo: 53 Boy: 1. 70 Burç: Koç   Yarışmacılar DANİELA GRAJDEANU Yaşı: 23 Eğitim Durumu: Beykent Üniversite – Halkla İlişkiler Mezunu Meslek: Pilates Eğitmeni Memleket: Romanya Yaşadığı Yer: İstanbul Göz Rengi: Kahverengi Kilo: 54 Boy: 1.70 Burç: Akrep   Yarışmacılar DEMET KASAR Yaşı: 35 Eğitim Durumu: Ortaokul Mezunu Meslek: Butik sahibi Memleket: Çerkez Yaşadığı Yer: İstanbul Göz Rengi: Kahverengi Boy: 1.80 Kilo: 64 Burç: Kova   Yarışmacılar DUYGU YILDIRIM Yaşı: 41 Eğitim Durumu: Lise Mezunu Meslek: Şu anda çalışmıyor Memleket: Sinop Yaşadığı Yer: İstanbul Göz Rengi: Bal köpüğü Boy: 1.68 Kilo: 64 Burç: Akrep   Yarışmacılar MEHTAP TAŞKIRAN Yaşı: 30 Eğitim Durumu: Anadolu Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Mezunu Meslek: Muhasebeci Memleket: Yozgat Yaşadığı Yer: İstanbul Göz Rengi: Yeşil Kilo: 57 Boy: 1.71 Burç: Boğa   Kısmetse Olur;

  DAMAT ADAYLARI Yarışmacılar

EMRE UBEYLİ Yaşı: 23 Eğitim Durumu: Açık Öğretim Spor Yönetimi Meslek: Fitness Antrenörü Memleket: Kayseri Yaşadığı Yer: İstanbul Göz Rengi: Açık Kahve Boy: 1.88 Kilo: 78 Burç: Koç   Yarışmacılar ERCAN ÇİFÇİ Yaşı: 26 Eğitim Durumu : Adıyaman Üniversitesi – Pazarlama ve Muhasebe Bölümü Meslek : Muhasebeci Memleket: Adıyaman Yaşadığı Yer: İstanbul Göz Rengi: Açık Kahve Boy: 1.81 Kilo: 80 Burç: Terazi   Yarışmacılar ERDEM DALFİDAN Yaşı: 27 Eğitim durumu: Doğu Akdeniz Üniversite – Turizm Bölümü Meslek: İşletmeci Memleket: Bursa Yaşadığı Yer : Bursa Göz rengi: Kahverengi Boy: 1.86 Kilo: 80 Burç: Balık   Yarışmacılar MELİH TOĞAY Yaşı: 24 Eğitim Durumu: Üniversite - Fotoğraf ve Kameramanlık Okudu. Şuan Açık Öğretim Fakültesi Uluslararası İlişkiler Öğrencisi Meslek: Pazarlama Uzmanı Memleket: Mersin Yaşadığı yer: İstanbul Göz Rengi: Mavi Kilo: 63 Boy: 1.82 Burç: Boğa   Yarışmacılar MURAT ÖZBAKAN Yaşı: 45 Eğitim Durumu: Açık Öğretim Fakültesi - İşletme mezunu Meslek: Tekstil Sektöründe Yönetici Memleket: İstanbul Yaşadığı Yer: İstanbul Göz Rengi: Açık Kahve Kilo: 80 Boy: 1.84 Burç: Balık   Yarışmacılar SERHAN ÇELİKER Yaşı: 26 Eğitim Durumu: Müjdat Gezen Kültür Ve Sanat Merkezi Konservatuar (Tiyatro bölümü) 8. Sınıf Öğrencisi Meslek : İşadamı - Tekstil Şirketi Sahibi Memleket: Adana Yaşadığı Yer: İstanbul Göz Rengi: Koyu Kahve Boy: 1.88 Kilo : 78 Burç: Yengeç   Yarışmacılar TANKUT DENKER Yaşı: 43 Eğitim durumu: Marmara Üniversite Turizm Otelcilik Meslek: Profesyonel Masaj Terapisti Memleket: İstanbul Yaşadığı yer: San Francisco- Amerika Göz Rengi: Kahverengi Boy: 1.79 Kilo: 83 Burç: Boğa  

ELEME GECESİ İÇİN TIKLA!


 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

YGS Barajı Geçmek İçin Kaç Net Yapmak Gerekir...
YGS YGS Barajı Geçmek İçin Kaç Net Yapmak Gerekir 2016 YGS Puan Hesaplama-Karaçoban Haber Merkezi 02 Nisan...

Haberi Oku