Öğretmenler Günü Mesajları Sözleri Kısa uzun Anlamlı - 02 Nisan Cumartesi 2016 İspir Haber Merkezi

En güzel öğretmenler günü mesajı kısa uzun okul gönder. Dicle ilçesinde bulunan Sergenli Köyü İlk-Ortaokulu'na geçtiğimiz yılın Aralık ayında müdür olarak atanan Özgür Barut, gördüğü manzara karşısında şok geçirdi. Okulun kullanılamaz halde olduğunu gören Barut, kolları sıvayarak işe koyuldu. İlk olarak okulun dış cephe boyasını yaptıran Barut, daha sonra değişik kurumlardan temin ettiği kitaplarla okula kütüphane kurdu. 24 Kasım öğretmenler günü sözleri Öğrencilerin can sıkıntılarını gidermek için okula masa tenisi getirten Barut, okulun bir odasına resim atölyesi kurdu. Bununla da yetinmeyen Barut, geldiğinde tek bir bilgisayarın olduğu okula, ikili ilişkileri sayesinde bilgisayar sınıfı kurdu. Laboratuvar sınıfı kurmak için malzemeleri temin eden Barut, öğrencilerin yaparak öğrenmesinin önemine dikkat çekti. Okulun merdivenlerini de değerlendiren Barut, her basamağa İngilizce kelime, harf, meyve çizdirdi. Tavan kolonlarına, edebiyat, bilim, sanat alanında önde gelen kişilerin isimlerini yazdıran Barut, öğrencilerin çamurda gidip gelmesini önlemek için okulun bahçesini parke taşı ile döşetti. Çocuklar için futbol ve basketbol alanı yaptıran Barut, okullarında engelli öğrenci olmamasına rağmen, engelli rampası yaptırarak örnek bir davranışa imza attı.

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI
öğretmenler günü mesajları  Ögretmen, Doğan Güneşe Benzer. Etrafını Aydınlatarak Karanlıklara Meydan Okur. Ögretmenler Günün Kutlu Olsun!

öğretmenler günü mesajları  Tüm bildiklerini bize öğrettin, millete faydalı bireyler ettin, kalemi kılıçtan çok keskinlettin, çareler ürettin sen öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

öğretmenler günü mesajları  Bir Ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; Eğitim ve ögretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Ögretmenler Günün Kutlu Olsun!
öğretmenler günü mesajları  Dünyanın en degerli varlıkları olan siz Öğretmenler! Bugün, Türk Öğretmeninin Şeref Günüdür. Ona Olan Saygıyı Yenileme, Onun Yüceliğini Anma Günüdür. Böyle Anlamlı Bir Günde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!
öğretmenler günü mesajları  Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
öğretmenler günü mesajları  Siz Ögretmenler “sevgi Elcileri” Siniz. Sınıfta yasama sevinci, Toplumda Huzur, Ülkede Barış, Meslektaşları arasında demokratliğin Simgesisiniz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

öğretmenler günü mesajları  Sen bahçemde tek gül, kalbimde tek cansın. Sen sevdiren öğretensin öğretmenler gününüz kutlu olsun canım öğretmenim.

öğretmenler günü mesajları  Dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü canı gönülden kutlar ellerinden öperim.

öğretmenler günü mesajları  Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sɑğlık ve mutluluklɑr diler, ellerinizden öperim. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
öğretmenler günü mesajları  7 Ayrı ülkeden 77 çeşit ɑrı gelse 777 çiçeğe konsɑ hiçbiri sizin kɑdɑr olmɑz öğretmenim. Öğretmenler gününüz kulu olsun.

öğretmenler günü mesajları  Öğretmen demek eli öpülesi insan demek ellerinizden öper öğretmenler gününüzü kutlarım.

öğretmenler günü mesajları  Anne ve babamdan sonra en güvendiğim insana öğretmenime şükranlarımı sunarım.

öğretmenler günü mesajları  Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum derler. Ben sizin kırk yıl değil ölünceye kadar köleniz olurum…Öğretmenler gününüz kulu olsun.

öğretmenler günü mesajları  Biricik öğretmenim canım öğretmenim iyiki varsın iyiki benimlesin. Sağol varol öğretmenler günün kutlu olsun.

öğretmenler günü mesajları  Siz bir mum ışığı bizde o mumdan yararlanan öğrencileriz. Öğretmenler günün kutlu olsun.

öğretmenler günü mesajları  Yeryüzünde öğretmenlikten daha şerefli bir meslek tanımıyorum.(Diyojen) Canım öğretmenim öğretmenler günün kutlu olsun…

öğretmenler günü mesajları  Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
öğretmenler günü mesajları  Yeryüzünde barışı sağlayacak sihirli değnek analarla öğretmenlerin elindedir. Eğitim demek, vücutta ve ruhtaki güzelliği ve mükemmelliği son mertebesine kadar geliştirmek demektir. ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...
öğretmenler günü mesajları  Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

öğretmenler günü mesajları  O sımsıcak sevgin her şeye değer öğretmenim hele o şefkatli bakışların içimi ısıtır öğretmenim sensin benim en iyi öğretmenim. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

öğretmenler günü mesajları  Üzerimde emeği olan bütün öğretmenlerimin öğretmenler gününü en içten dileklerle kutluyorum.

öğretmenler günü mesajları  Dünyanın en tatlı ögretmeninin ögretmenler günü kutlu olsun.

öğretmenler günü mesajları  Saymakla tükenmez faziletlerin, zamanen ödenen o bedellerin, kıvancındır üstün talebelerin, iftihar ediniz siz öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

öğretmenler günü mesajları  Öğretmenlere çok büyük borcumuz vardır. Çünkü öğretmenlerimiz bize saygı.sevgi,eğitim,temizlik ahlak öğretmeye çalışır. vb. Öğretmenlerimize saygı ve sevgi duymalıyız.!. Öğretmenler günü kutlu olsun.!!

öğretmenler günü mesajları  Türkiye Cumhuriyeti, çağı, bilimin ışığında sizlerin gayreti ile yakalayacaktır. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

öğretmenler günü mesajları  Başöğretmen Atɑtürk'ün birer yansıması olan sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Öğretmenler gününüz kutlu, başarılarınız daim olsun.

öğretmenler günü mesajları  Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir.(Atɑtürk) 24 Kasım Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

öğretmenler günü mesajları  Vatan bir okulsa ilk nöbettesin, ilim denizinde hep seferdesin, kutsal mesleğinle gönüllerdesin, benim de gönlümü al öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

öğretmenler günü mesajları  Öğretmenim bilir misin seni nasıl sevdiğimi? Sorsan bana nerde yerin gösteririm ben kalbimi. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

öğretmenler günü mesajları  Sen bir tek kanatlı bilgi meleğisin. Öğretmenler günün kutlu olsun.

öğretmenler günü mesajları  Öğretmen, bir bahçıvandır. En güzel gülleri o yetiştirir. Hiç yorulmadan, bıkmadan, usanmadan bahçesindeki güllere su verir ve onların bakımını titizlikle yapar. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

öğretmenler günü mesajları  Öğretmenler, altın kanatlı kelebeklerdir. Çiçeklerin arasından hiç yorulmadan, devamlı uçarlar. Çiçeklerine toz kondurmamaya çalışırlar. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

öğretmenler günü mesajları  Başarım da sen varsın …kalbim ismini ansın. Saygılar senin olsun… sevgili öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

öğretmenler günü mesajları  Öğretmen, öğrencilerinin üzerine titreyendir. Gömleğimizin düğmesi açılınca eliyle kapatan, alnımız terleyince mendiliyle kurulayan, ayağımıza taş dokunsa bizden önce üzülendir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

öğretmenler günü mesajları  Sen bir ışık yolusun. Bizi hep aydınlatan bir bilgi kaynağısın türlü şeyler anlatan. Avukɑt, doktor, hâkim, hepsi senin eserin bu ülke, bu insɑnlɑr senindir öğretmenim. Her öğretmenler gününde, sevinçle çarpar kalbim. Gösterdi tüm gücünü sevgili öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

öğretmenler günü mesajları 
Doğruya, güzelliğe, odur yolu gösteren odur hep geleceğe güvenle gülümseyen. Bir ana, bir babadır çocuklara sunulan. Odur eli öpülen, odur fedakâr insan. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

öğretmenler günü mesajları  Vatanın dört bir yanında fedakarca çalışarak bu ulvi görevi layıkıyla yerine getiren bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, başarılarının devamını dilerim.

öğretmenler günü mesajları  İnsan ağaç dikmeyince meyve vermesini bekleyemez. Her yıl yeni yeni ağaçlar diken sevgili öğretmenlerimizin, öğretmenler gününü kutluyorum. ALLAH saygıya değer öğretmenleri başımızdan eksik etmesin.

öğretmenler günü mesajları  Bizimle hayatı paylaşan; bize hayatı öğreten, birey olma çabasında yol gösteren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun.

öğretmenler günü mesajları  Sabrını ve sevgisini öğrenim hayatımız boyunca bizden esirgemeyen, fedakar öğretmenlerimiz! Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun!

Konuyla ilgili İHA muhabirine açıklamalarda bulunan 35 yaşındaki bir çocuk babası Barut, geçen yıl okula geldiğinde tek bir bilgisayar ve yazıcının olduğunu söyledi. Şu an okullarında bilişim sınıfının olduğuna dikkat çeken Barut, "Tek bir bilgisayar ve yazıcıdan, donanım anlamında hiçbir sıkıntının olmadığı duruma geldik. Bilgisayarları STK, kamu kurum kuruluşları, belediyeler, özel sektörlere yaptığımız başvurularla aldık. Bunu yaparken özel okullardan da destek aldık. Okulumuzda çocukların etkinliklerini yapabileceği hiçbir derslik bulunmazken, şu an bilişim teknolojileri sınıfı, resim atölyesi, kütüphane, çocukların oyun oynayabilecekleri masa tenisi, bahçe yapısını değiştirdik. Bundan sonraki önceliğimi fen laboratuvarı, bunun için de tüm malzemelerimiz tamam. Bunu da milli eğitim müdürümüz, kaymakamımızın desteği ile yapacağız. Bundaki temel amacımız, dünümüz, bugünümüz ve yarınımızın aynı olmaması. Her gün üstüne bir şeyler koyarak Diyarbakır'daki şartlar neyse, metropol kentlerdeki şartlar nasılsa bizim kendi okulumuza da aynı şartlarda eğitim eşitliği ile çocukların köydekilerin bile bu şartlarla eğitim öğretim görmesidir. Biz en kötü şartlarda bile her şeyin en güzelini en doğrusunu görerek en iyi hale getirebiliriz" dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Namert ersoy 3 yıl önce

Süperdi

Misafir Avatar
besra şık 4 yıl önce

Malesefki yilin ogretmeni olan Ozgur Barutun en buyun destekcisi kendisi gibi ogrermen olan esi suan c.evinde. ozgur barutun esi sur beledyesi eş baskani Fatma ŞIk Barut tur

YGS Barajı Geçmek İçin Kaç Net Yapmak Gerekir...
YGS YGS Barajı Geçmek İçin Kaç Net Yapmak Gerekir 2016 YGS Puan Hesaplama-Karaçoban Haber Merkezi 02 Nisan...

Haberi Oku