Spor Haberleri Tümü

Balıkesirspor Alanzinho İle El Sıkıştı

Balıkesirspor süper lige yükseldikten sonra flaş transferler de yapmaya başladı. Trabzonspor'da top koşturan Alanzinho ile iki yıllık sözleşme imzalayan takım transfere doymuyor.

Bu yıl süper lige yükseldikten sonra transfer musluğunu açan Balıkesirspor kısa zamanda büyük bir atılım yaptı. Takım yönetimi özverili çalışmayla kısa zamanda önemli transferlere imza attı. Bu transferlerden en öne çıkanı ise Trabzonspor'dan transferi yapılan Alanzihno oldu. Alanzinho iki yıl boyunca Balıkesirspor forması giyecek. Kulüp başkanı Tuna Aktürk'ün bir televizyon programında yaptığı açıklamalar transfer sürecinde önemli isimlerin takıma kazandırılacağı yönünde oldu.

Balıkesirspor Başkanı Tuna Aktürk Alanzinho'nun Bolu kampına katıldığını, sağlık kontrollerinin hemen ardından takımla birlikte antrenmanlara çıkacağını söyledi. Bununla birlikte transfer çalışmalarının devam ettiğini ve Sercan Yıldırım üzerinde çalışmaların sürdüğünü söyledi. Sercan Yıldırım'ın takımı ve menajeriyle görüşmeler devam ediyor. Fiyatta ve şartlarda anlaşılırsa önümüzdeki süreçte bu transfer de tamamlanacak ve takımın kanat oyuncusu eksikliği sona erecek. Böylelikle Balıkesir transferle birlikte gücüne güç katacak. 

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz