Spor Haberleri Tümü

Bruma'nın Yıldızı Parlıyor

Galatasaray Spor Kulübü futbolcuları performans testine girdi. Kondüsyon testlerinde en başarılı futbolcu Bruma çıktı. Bruma bu yıl Galatasaray'da transferin bomba ismi oldu.

Bruma takımın yeni teknik direktörü Prandelli'nin bir anda gözdesi oldu. Bruma yapılan sürat testinde 100 metreyi 10.29 saniyede kat ederek büyük bir rekora imza attı. Performans testlerinde de büyük başarı kaydeden Bruma'nın yıldızı gittikçe yükseliyor. Galatasaray Bruma'yı alarak ne kadar başarılı bir transfer gerçekleştirdiğini bir kez daha ispatladı. 

Bilindiği gibi Bruma Sporting Lizbon kulübünden geçtiğimiz yıl 12 milyon avro bonservis bedeliyle satın alınmıştı. Portekiz ligi'nin Ronaldo'su diye adlandırılan Bruma attığı akıl dolu paslar ve her maçta gösterdiği yüksek performansla şimdiye kadar hem eski kulübünde hem de Galatasaray'da büyük beğeni topladı. Taraftarın gözdesi Bruma fiziksel olarak zayıf olmasına rağmen gerçekleştirdikleriyle adından söz ettiriyor. Transfer olduktan sonra gelişimi hızlanan Bruma kilo aldı, kaslandı ve kondüsyon testlerinden başarıyla geçti. Öyle ki son yapılan antrenmandaki testte elde ettiği dereceyle Dünya futbolunun yıldız ismi Ronaldo ile yarışır hale geldi. Bruma için büyük yetenek olarak bahseden Türk futbol otoriteleri, futbolumuzun Alex, Hagi gibi ileride kazanacağı önemli isimlerden biri olarak Bruma'yı aday gösterebilecek kıvama geldi. Ancak belirtmek gerekir ki Galatasaray'da geçirdiği iki yıl boyunca büyük başarılara imza atan ve giderken de büyük bir bağış yaparak gönüllerde taht kuran Drogba'yı da unutmamak lazım.  

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz