Spor Haberleri Tümü

Drogba Takımını Buldu

Galatasaray'dan bu sezon sonunda ayrılan ve takım arama çalışmalarına girişen Drogba muradına erdi. Drogba'nın yeni takımı eski kulübü Chelsea oldu.

Chelsea kulübünden yapılan açıklamada takımın Drogba'yla bir yıllık resmi sözleşmeyi imzaladığı duyuruldu. Drogba iki yıl önce geldiği Galatasaray'a geldiği bu takıma geri dönmüş oldu. Chelsea ile sözleşme imzalayan Drogba imza sonrası elinde bir Chelsea formasının bulunduğu fotoğrafı sosyal medyada paylaştı. Fotoğrafın altına ise şöyle bir açıklama iliştirdi: Eski kulübüme geri dönmek benim için büyük mutluluk. Mourinho ile iyi anlaşacağıma inanıyorum. Herkes biliyor ki burası benim evim gibi. 

Mourinho ise Drogba'nın takıma gelmesinden duydugu memnuniyeti dile getirdi. Onunla yeniden çalışmak çok iyi olacak dedi. Eski takımına iki yıl sonra yeniden dönen Drogba Chelsa formasıyla yıllardır çıktığı maçlarda 157 gol atarak takımın efsane futbolcularından biri olmuştu. Taraftar da efsane futbolcunun takımına geri dönmesinden oldukça memnun oldu. Biz de Galatasaray'a hizmetlerinden ötürü Drogba'ya teşekkür ediyor ve yeni takımında kendisine başarılar diliyoruz.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz