Spor Haberleri Tümü

Kasımpaşa'nın Yeni Transferi Sakatlandı

Kasımpaşaspor'un yeni transferi Eren Derdiyok antrenmanda sakatlık geçirdi. Oyuncunun daha resmi maçlara çıkmadan sakatlanması kulüp camiasını oldukça üzdü.

Türk asıllı İsviçreli futbolcu Eren Derdiyok bu sezon Kasımpaşaspor'un ses getiren transferleri arasındaydı. Oyuncunun lig başladığı zaman daha yüksek bir performans göstererek kulübünü kanatlandıracağı düşünülmekteydi. Ancak Derdiyok'a tabiri yerindeyse nazar değdi. Oyuncu bugün çıktığı antrenmanda ön çapraz bağlarını koparttı ve büyük bir sakatlık geçirdi. Tedavisi hemen yapılan futbolcunun sağlık durumu iyi ancak uzun bir süre sahalardan uzak kalacağı kesin.

Eren Derdiyok'un tedavisinden sonra doktorlardan açıklama geldi. Sakatlığın ciddi derecede büyük olduğu ve futbolcunun yaklaşık yedi ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Büyük umutlarla transfer edilen ancak daha lig başlamadan sakatlanan yıldız futbolcu uzun bir süre forma giyemeyecek, ayrıca sakatlığından sonra da eski kondüsyonuna kavuşması uzun zaman alacak. Futbolcuya acil şifalar diliyoruz. 

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz