Spor Haberleri Tümü

Taffarel'den Galatasaray'a Veda

Galatasaray Futbol Kulübü'nde beklenmedik bir ayrılık söz konusu. Kaleci antrenörü Claudio Taffarel takımdan sessiz sedası ayrılıyor.

Brezilya Futbol Federasyonu'nun yeni yayınladığı teknik ekip listesinde Galatasaray'ın kaleci antrenörü Taffarel'in de isminin bulunması oldukça şaşkınlık yarattı. Taffarel'in kimseye söylemeden Galatasaray'dan ayrılacağı konuşuldu. Taffarel tarafından bir açıklama gelmese de listede adının yer alması Galatasaray'dan ayrılacağı yönünde bir işaret olarak algılandı.

Brezilya Futbol Federasyonu yaptığı basın toplantısında yeni dönemde çalışacağı teknik ekibin değiştiğini açıkladı ve yeni isimleri basın mensuplarına sundu. Listede Galatasaray'ın kaleci antrenörlüğünü ve aynı zamanda eskiden takımın kaleciliğini de yapan Taffarel'in de bulunması Türkiye'de şaşkınlık yarattı. Futbolcunun kimseye haber vermeden Brezilya Milli Takımı'yla anlaştığı yönünde iddialar ortaya atıldı. Taffarel iddialara yanıt vermedi. Ancak 2011'den beri Galatasaray'da çalışan Taffarel'in beklenmedik ayrılığı takımda şok etkisi yarattı. İleride gelişmeler ne yönde seyredecek merakla bekleniyor. 

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz