Teknoloji Haberleri Tümü

Facebook Save Özelliği - Yeşilova Haber Bülteni

Facebook firması kullanıcıları için yeni bir özellik olan Save'i geliştirdi. Save'in ayrıntılarına haberimizde ulaşabilirsiniz.

Facebook hem mobil hem web için kullanıcılarına save isimli yeni bir özellik sunuyor. Save özelliğine göre zaman tünelinde veya anasayfa haber akışlarında gördüğünüz bir paylaşımı save özelliği sayesinde kaydedebileceksiniz. Böylece kendi arşivinizi oluşturabileceksiniz. Beğendiğiniz bir fotoğraf, video veya not. Save özelliğini kullanarak her şeyi kaydedebilirsiniz. 

Mesele Facebook'ta gezinirken çok hoşunuza giden ama izlemeye o sırada vaktinizi olmadığı bir video görüverdiniz. Ne yapacaksınız? Save özelliğini kullanarak videoyu bir arka planda profilinize özel hazırlanan Save sekmesinde kaydedip müsait olduğunuz bir zamanda izleyebilekesniz. Veya bir arkadaşınız çok hoşunuza giden bir aforizma paylaşmış ancak bunu ileride unutmaktan mı korkuyorsunuz? Save özelliğiyle kaydedip aklınıza takıldıkça açıp bakabileceksiniz. Save özelliğini web sitesinde sağ üst köşedeki seçenekler bölümünde, mobil uygulamasında ise ayarlar sekmesinde bulabilirsiniz. Bunun uygulama versiyonu ise birkaç gün içinde Android ve Apple Market'lerden ulaşabilirsiniz. 

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz