Öğretmen Atamaları:
2015 Şubat'ta Öğretmen Ataması Olacak mı?

Şuana kadar yapılan öğretmen atamaları öğretmenlere çare olmamıştır, çok az sayıda atama yapıldı ve okullardaki öğretmen açığı kapatılmamıştır, atanamayan öğretmen adayları yapılan yerleştirmelerin adaletsiz olduğunu düşünmekteler ve atamaların yapılmamasından yana tepkililer.

2015 Şubat Ayında Öğretmen Ataması Gerçekleşecek mi ?

Öğretmen atamaları zaman zaman siyasi menfaatler için gerçekleşmiştir. 2015 yılında da genel seçimlerin yapılacağı düşünülürse hükümet öğretmenlerle arasındaki buzları eritmek amacıyla bir Şubat ataması yapabilir gibi duruyor. Aslında kabul edilen bir Kanun Hükmünde Kararname sonucu Şubat atamaları bir daha yapılmamak üzere kaldırılmıştı. Fakat bu yıl seçimlerinde yapılacağı düşüncesiyle bir orta yol bulunarak bu atamalar gerçekleştirilebilir.

Şimdilerde mecliste konuşulanlardan aldığımız duyumlara göre 2015 Şubat ayı atamaları olması yüksek bir ihtimal. Umarım bu ihtimal gerçekleşir bizde sitemizden size kesin haberi duyururuz.

Şubat 2015 öğretmen ataması ile ilgili son gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz.

2015 Şubat Ataması Sizce Yapılmalı mı? Hangi Alanlarda Alımlar Yapılmalı ? Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Öğretmen Ataması
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
BİYOLOJİ 4 yıl önce

şurda bi başlık var TÜRKİYE 5 YILA KADAR ÇAĞ ATLAR diye, eğer bir ülke öğretmenine yeterince değer ve fırsat vermiyorsa daha 5 asır bekler ve bizler bilimi bilmeyen insanların olduğu bir ülkede hiç bir çağı atlayamayız ,şubatta en az 500 atama olmalı ki, bu yılki açığı bi nebze olsun karşılasın, daha fazlasını hak etsek de BİYOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİNE EN AZ 500 ATAMA

Misafir Avatar
ingilizce 4 yıl önce

istanbulun gobeğinde ucretli yapiyoru.ve bi okulda tam 3 tane ucretli ing.ogrt.yiz.TAM Bir rezalet.duy bakan!!!!!!!!!!!!!!

Misafir Avatar
şerife akgül 4 yıl önce

bu felsefenin hali ne olacak yetkililer bu duruma biran önce el atmalı durumumuz içler acısı duyun artık sesimizi önce allah'tan sonra yetkililerden bir medeeeeeeeeet

Misafir Avatar
selda kurt 4 yıl önce

Artik sosyalin cilesi bitsin.enazindan 1000atama istiyoruz

Misafir Avatar
LíSE MATEMATÍK 1500 4 yıl önce

Artık atanmak istiyoruz lise matematik 1500 atama istiyoruz

Misafir Avatar
sinifçi 4 yıl önce

şubattaki atama ağustos kontenjanlarini düşüreceği için olmaması daha uygun

Misafir Avatar
okulöncesi 4 yıl önce

Şubatta 2000 alım istiyoruz lütfen çok az alım yapıldı

Misafir Avatar
YASARHASBAY 4 yıl önce

EN AZ 3500 İNG ÖĞRETMENİ GERÇİ AÇIK 15000

2015 Ağustos Öğretmen Atamaları Branş Dağılımı...
Atama bekleyen öğretmenlere müjde 2015 Ağustos öğretmen atamaları branş dağılımı belli oluyor. 37...

Haberi Oku