Özel Haber:
Balık Burcu Bugün Ne Diyor 31 Ekim 2014

 Balıklar bugün en çok nelerden hoşlanacaksınız, nelerle daha çok uğraşacaksınız..

Sevgili Balıklar, Cuma günümüz saat 01:17 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumuyla başlayacak. Bu oluşum, sizi destekleyen, işbirliğine çağıran, biz olmaya dönük düşünen kişilere ihtiyacınız olduğunu vurguluyor. Eşiniz veya  iş ortağınızın mali durumu, sizi yakından ilgilendirdiği için, sorunların bir an önce bitmesini istiyorsunuz.  Kaygılarınızın özünde, başkalarıyla olan ilişkiniz yer alıyor. Siz, maddi anlamda kaynak bulmak veya manevi anlamda tatmin olmak, gönül birliğinde bulunmaktan yanasınız. Sıkıntılarınızı bu şekilde gidereceğinizi biliyorsunuz. Eğer sadece kendini düşünen bir iş ortağınız varsa, uzlaşmaya yanaşmayan biriyle yaşıyorsanız bu kavuşum size, bu ilişkiyi tekrar gözden geçirmelisiniz diyor. Hukuki konularda yapılacak görüşmelerin de işaretçisi oluyor. Kira sözleşmesi, kontratların da bir karara bağlanması yönünde önem taşıyor.

Saat 05:01-15:52 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Herhangi bir konuda net olarak konuşmak kolay değil. Sabırlı olacağız.

Saat 15:52 itibariyle Ay-Kova burcunda seyrine başlayacak.  İşin içinden çıkamadığınız konularda biriyle dertleşme ihtiyacı duyabilirsiniz.  Ancak ne gariptir ki, gerçekten derdinizi anlayabilecek tarafsız düşünebilecek insan sayısı azdır.  Nice dostluklar kimi zaman gereksiz meseleler yüzünden sona ermiş bazı dostluklar  ise araya giren yıllar nedeniyle sona ermiş. İşte bu nedenle konuşmanın da bir anlamı olmadığını düşünürsünüz.

Anahtar Kelimeler
Balık Burcu
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İnfaz Koruma Memuru Taban Puanları 2015
Koruma Memurluğunda Aranan Şartlar Neler? 2015 infaz koruma memurluğu için aranan diğer şartlar neler? Kimler...

Haberi Oku