Özel Haber:
Günlük Terazi Burcu Yorumları 2014 Cuma

 

Sevgili Teraziler Cuma günümüz, saat 01:17 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumuyla başlayacak. Bu oluşum,  sizin burcunuzda oluşacak. Bu gelecekle ilgili konularda yapılacak görüşmelerin, iletişimin, haberleşmenin işaretçisidir. Kişisel anlamda tarafsız bir bakış açısıyla hem ilişkilerin hem içinden bir türlü çıkamadığımız meselelerin hem de el birliğinde bulunmaya yönelik anlaşmanın simgesidir. Perde arkasında bize oynanan oyunları, çoğu zaman hayattan uzaklaştıran kaygılarımızı geride bırakıp, hakiki anlamda gönül birliğinde bulunacağımız insanlarla irtibata geçmenin startıdır. Konuşmaktır, anlaşmaktır, işbirliğidir, biz olmaktır. Karşılıksız gönülden yapılan işlerin, hizmetlerin göstergesidir. Geleceği düşünmektir. Gelecekle alakalı kararlardır. El sıkışmaktır, paylaşmaktır, düşüncelerde bir olmaktır.

Saat 05:01-15:52 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Çok önemli meselelerde hemen  karar vermeyelim.  Yeni bir ev kiralamak, satın almak veya hesapta yokken evinizle alakalı bir değişime karar vermemek gerekir. Sakin ve sabırlı olmak, özel yaşamınızı ilgilendiren her mevzuda iyice düşünmek faydalıdır.

Saat 15:52 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde, sınırlar içinde sınırsızlığı keşfetme arzusu içindeyiz.  Bu enerji altında -Dünya farklı bir yer olmalı, saçma sapan kurallarla çevrili olmamalı, hayata madem bir kez geliniyor, o zaman gönlümüzce yaşanmalı tarzında düşünebiliriz. Özgürlük ihtiyacının yükselmesi gayet doğaldır. Dışardan bakıldığında her an isyan etmeye hazır haliniz ancak dostlarınızla bir aradayken çok daha farklıdır. Çünkü orada paylaşım vardır. Paylaşım ise tek başınıza olmaktan çok daha fazla sizi rahatlatabilir.

Anahtar Kelimeler
Terazi Burcu
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İnfaz Koruma Memuru Taban Puanları 2015
Koruma Memurluğunda Aranan Şartlar Neler? 2015 infaz koruma memurluğu için aranan diğer şartlar neler? Kimler...

Haberi Oku