24 Kasım Öğretmenler Günü İndirimleri Kampanyaları Kaçmaz - 02 Nisan Cumartesi 2016 Oltu Haber Merkezi

24 Kasım gününe az bir süre kaldı bu sebeple öğretmenlerimizin ne kadar değerli ve önemli olduklarını hatırlatacak bazı mağazalarda indirim kampanyalar yapılmakta. Öğretmenler, 24-30 Kasım tarihleri arasında anahat ve Yüksek Hızlı Trenlerden yüzde elli indirimle bilet alabilecek.

MEB yetkililerinden alınan bilgiye göre, Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğünden 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle öğretmen ve  ailelerinin Devlet Demiryolları ile yapacakları yolculuklarında bilet  ücretlerinde indirim uygulanması talep edildi. 24 Kasım Öğretmenler Günü İndirimleri Kampanyaları 

Bunun üzerine, Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü  tarafındanMEB'e yazı gönderildi. Yazıya göre, 24 Kasım Öğretmenler Günü  münasebetiyle kutlamalara katkı sağlamak amacıyla, geçmiş yıllarda olduğu gibi  MEB'e bağlı resmi okullar ile MEB tarafından onaylanmış  özel okullar ve yüksek  eğitim kurumlarında hizmet veren tüm öğretmenlere anahat ve Yüksek Hızlı  Trenlerde geçerli olmak üzere 24-30 Kasım'da 1 hafta süre ile tam bilet ücreti  üzerinden yüzde 50 indirim uygulanacak.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite...
Sınavları YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite Başarı Sıralaması-Pazaryolu Haber Merkezi...

Haberi Oku