İndirimliBim Bim Aktüel Ürünler Bu Hafta Neler Var Yeni İndirimli-Oltu Haber Merkezi 02 Nisan Cumartesi - Bim Aktüel ürünler yine dopdolu reyonla"> İndirimliBim Bim Aktüel Ürünler Bu Hafta Neler Var Yeni İndirimli-Oltu Haber Merkezi 02 Nisan Cumartesi - Bim Aktüel ürünler yine dopdolu reyonla"> İndirimli Bim Bim Aktüel Ürünler Bu Hafta Neler Var Yeni İndirimli-Oltu Haber Merkezi 02 Nisan Cumartesi - Bim Aktüel ürünler yine dopdolu reyonla karşılıyor bizleri , markette 2015 yılının Eylül ve Ekim aylarında meyve kategorisinde en çok üzüm tüketirken, aynı aylarda sebze kategorisinde sofralarda salatalık ile patates yer aldı.">
Bim Aktüel Ürünler Bu Hafta Neler Var Yeni İndirimli - 02 Nisan Cumartesi 2016 Oltu Haber Merkezi

Bu hafta yeni Bim aktüel ürünleri nelerdir? Ankara Büyükşehir Belediyesi Toptancı Hali verilerine göre, bu yıl Eylül ayında en çok tüketilen meyveler arasında 6 bin 499 tonluk satışla çekirdeksiz üzüm birinci, 5 bin 194 ton satışla kavun ikinci, 5 bin 111 ton satışla karpuz üçüncü oldu. Bim mağazası dördüncü sırada 3 bin 575 tonluk satışla çekirdekli üzüm, 2 bin 722 ton satışla şeftali beşinci sırada izledi. Eylül ayında en çok satan diğer meyveler erik, limon, mandalina, yerli muz ve yaş incir oldu.

Bim Aktüel verilerine göre, Ekim ayında 4 bin 11 ton satışla en çok çekirdekli üzüm tüketilirken, 3 bin 162 tonluk satışla çekirdeksiz üzüm ikinci, 2 bin 804 ton satışıyla limon üçüncü sırada yer aldı. Bu meyvelerin ardından Ekim ayında 2 bin 712 tonluk satışıyla armut dördüncü, 2 bin 565 tonluk satışıyla kavun beşinci oldu. Ekim ayında en çok satan diğer meyveler mandalina, nar, karpuz, elma (golden), portakal olarak belirlendi.

Bim Aktüel Ürünler İndirimli Reyon

Hal verilerine göre, sebze kategorisinde Eylül ayında en çok 5 bin 686 tonluk satışıyla salatalık, Ekim ayında 10 bin 634 tonluk satışıyla patates birinci oldu.

Bim Aktüel Ürünler Yeni Hafta İçin Tıklayınız

Eylül ayında en çok tüketilen salatalığın ardından 4 bin 351 tonluk satışla patlıcan ikinci, 2 bin 46 tonluk satışla taze fasulye (çalı) üçüncü oldu. Bu sebzelerin ardından 1445 tonluk satışla sakız kabağı dördüncü, 886 ton satışla taze fasulye (ayşekadın) beşinci sırada yer aldı. Eylül ayında en çok satan bu sebzeleri taze soğan, beyaz lahana, acur, kırmızı lahana ve turşuluk salatalık izledi.

Bim Mağazası aktüel ürünler verilerine göre, 2015 yılı Ekim ayında patatesin ardından 9 bin 939 tonluk satışla sofralık domates ikinci, 5 bin 76 tonluk satışla salatalık üçüncü oldu. Bu sebzelerin ardından 4 bin 444 tonluk satışla kuru soğan dördüncü, 3 bin 733 tonluk satışla patlıcan beşinci sırada yer aldı. Ekim ayında en çok satan diğer sebzeler sırasıyla havuç, beyaz lahana, taze fasulye (çalı), ıspanak ve salçalık domates olarak belirlendi.

İndirimli Bim Aktüel Ürünler Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite...
Sınavları YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite Başarı Sıralaması-Pazaryolu Haber Merkezi...

Haberi Oku