Denizbank Personel Alımı Sınav Tarihi ne zaman Şartları Açıklandı mı? - 02 Nisan Cumartesi 2016 Narman Haber Merkezi

DenizBank, 1997'de bankacılık lisansı alınmasından kısa süre sonra bankacılık sektöründe üst sıralara yükselmiştir. 2003 yılından itibaren, tüm ürün ve hizmetlerini DenizBank Finansal Hizmetler Grubu (DFHG) çatısı altında müşterilerine sunmaya başlamıştır. DFHG, stratejik büyüme hedefi paralelinde genişleyen organizasyon/şube ağı, artan ürün ve hizmetlerine uygun olarak mevcut kadrolarına yenilerini eklemeye devam etmiş, Eylül 2015 itibariyle de toplamda 14.955 kişi ve yurtdışı iştirakleri dahil olmak üzere toplam 715 şubeye ulaşmıştır.

Deniz’de Kariyer Fırsatları ve Başvuruları için tıklayınız.

DFHG'nin başarısının ardında, çalışanları tarafından benimsenmiş güçlü kurum kültürü ve prensipleri yer almakta olup bu paralelde, DFHG çalışanlarının görevlerini en iyi şekilde yerine getirebilmesi amacıyla hazırlanan genel politikalar, aşağıda özetlenen ilkelere dayanmaktadır:

Kişiler arasında hiçbir ayırım gözetmeksizin tüm çalışanlara yeteneklerini ve becerilerini kullanabilecekleri, geliştirebilecekleri mesleki ortam ve şartlar sağlanır. Piyasa ve günün koşullarına uygun yeterli ücret ve diğer ek olanaklar sunulur. Çalışanlara görevleriyle ilgili gelişmelerini sağlayacak ve başarılarını artıracak eğitim ve staj imkanları sağlanır. Kariyer planları çerçevesinde bir üst unvanın gereklerini yerine getiren çalışanların terfileri gerçekleştirilir. Karşılıklı güven, anlayış ve iletişim içerisinde yeni fikirlere zemin hazırlanır ve sorunlara çözüm bulunur. 2015 Denizbank iş başvurusu şartları
  2012 yılında ise Rusya’nın en büyük bankalarından birisi olan Sberbank çatısı altında faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Denizbank personel alımı yapmaya devam ediyor. Türkiye’de 1500’ün üzerinde insana istihdam sağlayan sektörün en önemli firmalarından olan çalışarak siz de geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız  iş ilanları haberinde insan kaynakları biriminin yaptığı duyuruyu, bankanın internet sitesinde yer alan haberleri ve ihtiyaç duyulan personel pozisyonlarını derledik. Size uygun en iyi işe karar verdikten sonra anında iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Denizbank İnsan Kaynakları

, 1997’de bankacılık lisansı alınmasından kısa süre sonra bankacılık sektöründe üst sıralara yükselmiştir. 2003 yılından itibaren, tüm ürün ve hizmetlerini DenizBank Finansal Hizmetler Grubu (DFHG) çatısı altında müşterilerine sunmaya başlamıştır. DFHG, stratejik büyüme hedefi paralelinde genişleyen organizasyon/şube ağı, artan ürün ve hizmetlerine uygun olarak mevcut kadrolarına yenilerini eklemeye devam etmiş, Ocak 2015 itibariyle de toplamda 14902 kişi ve yurtdışı iştirakleri dahil olmak üzere toplam 757 şubeye ulaşmıştır.

DFHG’nin başarısının ardında, çalışanları tarafından benimsenmiş güçlü kurum kültürü ve prensipleri yer almakta olup bu paralelde, DFHG çalışanlarının görevlerini en iyi şekilde yerine getirebilmesi amacıyla hazırlanan genel politikalar, aşağıda özetlenen ilkelere dayanmaktadır:

DENİZBANK İŞ BAŞVURUSU ŞARTLARI PERSONEL ALIMI 2015 KONUSU İLE İLGİLİ YORUMLARINIZI HEMEN AŞAĞIDAN YAZABİLİRSİNİZ

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite...
Sınavları YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite Başarı Sıralaması-Pazaryolu Haber Merkezi...

Haberi Oku