Esra Erol ne zaman Doğum Yapacak? Kaç Aylık Hamile Bebeğin Cinsiyeti Belli mi? - 02 Nisan Cumartesi 2016 Olur Haber Merkezi

 Önümüzdeki günlerde ikinci çocuğunu dünyaya getirecek olan Erol, izin süresince yerini sürpriz bir isme bıraktı. ATV’deki Esra Erol’un programı yeni sunucusuyla devam edecek.

 
Esra Erol ne zaman Doğum Yapacak?
 

Sunucu Esra Erol ATV ekranına son kez çıkıyor, doğum iznine ayrılan güzel sunucu yerini kime bırakacak? Esra Erol bugün doğum iznine çıkıyor. Yerine sürpriz bir isim bakacak ve o sürpriz isim bugün belli olacak. Hamileliğinde 9. ayına giren Erol bebeğini doğurmak için gün sayıyor. Ünlü sunucu dün yerini kime bırakacağını bugün söyleyeceğini belirtmişti. Esra Erol'un yokluğunda yerine kimin bakacağını bugün açıklayacak.

Esra Erol üçüncü hamileliğini yaşıyor. İlk bebeği İdris Ali 2011 yılında dünyaya gelmişti. Daha sonra bir hamilelik daha yaşayan Esra Erol büyük bir talihsizlik yaşamış ve bebeğini kaybetmişti. Üçüncü kez hamile kalan Esra Erol yine bir erkek çocuk dünyaya getirecek. Bebeğinin adını ise Ömer Erol koyacak.

ESRA EROL KAÇ AYLIK HAMİLE?
 
 hamileliğinde 8 ayı geride bıraktı ve dokuzuncu aya girdi. Bu ay doğum yapacak olan Esra Erol hamileliğini ATV ekranlarında geçirdi. Artık bebeğini doğurmak için gün sayan Esra Erol bugün son kez evlilik programına sunuculuk yapacak. Ardından da doğum için izne çıkacak.
 
ESRA EROL DOĞUMA GİDİYOR YERİNE KİM GELİYOR?
 
 dün yayınlanan programının son bölümünde bugün ekrana son kez çıkacağını duyurdu. Ünlü sunucu yerine gelecek ismin büyük sürpriz olduğunu söyledi. Esra Erol'un yokluğunda yerine kim bakacak bugün açıklanacak.
 
ESRA EROL'UN BEBEĞİNİN ADI NE?
 
 üçüncü hamileliğini yaşıyor. İlk bebeği İdris Ali 2011 yılında dünyaya gelmişti. Daha sonra bir hamilelik daha yaşayan Esra Erol büyük bir talihsizlik yaşamış ve bebeğini kaybetmişti. Üçüncü kez hamile kalan Esra Erol yine bir erkek çocuk dünyaya getirecek. Bebeğinin adını ise Ömer Erol koyacak.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Yasemin akdogan 3 yıl önce

Esra ablam bebeğin çok tatlı Allah bağışlasın an ali babalı büyüsüne

YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite...
Sınavları YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite Başarı Sıralaması-Pazaryolu Haber Merkezi...

Haberi Oku