Eve Dönüş Yusuf Kimdir? Gerçek Adı Ne Hayatı Biyografisi - 02 Nisan Cumartesi 2016 Oltu Haber Merkezi

 Yusuf 

 
MERAKLA BEKLENEN DEV KADRO BİR ARADA

atv ekranlarında seyircisiyle buluşmak için gün sayan "Eve Dönüş" dizisinin uzun süredir merakla beklenen oyuncu kadrosu, fotoğraf çekimleri için ilk kez bir araya geldi.

Seyreden herkesi derinden etkileyecek sahneleriyle, her anı heyecanla dolu, gerilimin bir an bile düşmeyeceği bir dizi olan Eve Dönüş'te Cansel Elçin "Yusuf" karakterine hayat verirken, dizinin diğer başrol oyuncularından Dilşad Çelebi ise, "Leyla" rolünü canlandıracak.

Babasını çocuk yaşta kaybetmiş ve abisi tarafından büyütülmüş olan Yusuf, üç kuşaktır İstanbul'da yaşayan, aslen Artvin Hopa'lı, balıkçı bir ailenin küçük oğludur. Ailenin diğer erkekleri gibi balıkçılık yapmaktadır. Kendi halinde bir adam olan Yusuf'un hayatı bir gecede değişir.
 
Cansel Elçin Kimdir?
 
20 Eylül 1973, Tire, İzmir doğumludur.
 
1982 yılından bu yana Paris’te yaşamını sürdürmekte olan Cansel Elçin, ilk ve orta eğitimini Paris’te Lycée Racine’de tamamladıktan sonra, aile işini devam ettirmek üzere ekonomi ve sosyal bilimler okudu. Bir süre ticaretle uğraşsa da akşam kursları ile başladığı tiyatroya, Fransa’nın önde gelen tiyatro okullarından Ecole Florent’e yazılarak devam etti. Gérard Depardieu, Sophie Marceau, Isabelle Adjani gibi isimlerin ders verdiği Ecole Florent'te Audrey Tautou’yla aynı sınıfta okuyan oyuncu, daha sonra New York’tan gelen ve Actor's Studio’u kuran Lee Strasberg'in oğlu John Strasberg ile Jack Garfeinden sinema ve tiyatro dersleri aldı. Eve Dönüş Yusuf kimdir
 
Okulu dereceyle bitirmesiyle birlikte, Fransa’nın çeşitli bölgelerinde birçok temsilde sahne alarak profesyonel tiyatro yaşamına adım attı. Tiyatronun yanı sıra çeşitli reklam ve sinema filmlerinde de rol alan sanatçı, aynı zamanda senaryosunu kendisinin yazdığı ve yönetmenliğini de üstlendiği Papillon adlı kısa bir film çekti.
 
Bir temsilde kendisini izlemeye gelen Ferzan Özpetek ile tanışan Cansel Elçin, yönetmenin Haremsuare adlı filmiyle kamera arkasında cast oluşumu ve çekim konusunda da deneyim kazandı. Aynı zamanda bu paylaşım, kendisine Türkiye’nin önde gelen kadın yönetmenlerinden Tomris Giritlioğlu ile tanışma fırsatını da yaratmış oldu. Tomris Giritlioğlu'nun teklifi ile birlikte, Kırık Kanatlar adlı dizi için Türkiye’ye gelen oyuncu, böylece sanat hayatını Türkiye’de sürdürmeye başlamış oldu. Hatırla Sevgili adlı televizyon dizisinde başrolü üstlenen ve Beykent Üniversitesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen 7. İletişim Ödülleri'nde, 8000 öğrencinin katıldığı anket sonuçlarına göre "En İyi Erkek Dizi Oyuncusu" ödülü alan Cansel Elçin, Yağmur ve Durul Taylan kardeşlerin yönettiği Küçük Kıyamet adlı sinema filmi ile, Türk sinemasına da adım atmış oldu.
 
Son olarak Özhan Eren'in yönettiği 120 adlı sinema filminde "Süleyman Teğmen" olarak karşımıza çıkan oyuncunun; yapımcılığını, yönetmenliğini ve senaryosunu üstlenmesinin yanında, birkaç sürpriz rolle de karşımıza çıktığı sinema filmi Kampüste Çıplak Ayaklar' Ekim 2009'da gösterime girmiştir.
 
2010'da da Gönülçelen adlı televizyon dizisi ile karşımıza çıkan oyuncu ayrıca Sertap Erener'in Bir Damla Gözlerimde adlı şarkısının klibinde de oynamıştır. 4 Şubat 2011'de gösterime giren Aşk Tesadüfleri Sever filiminde konuk oyuncu olarak yer almıştır. 3 Aralık 2011'de Burcu Esmersoy ile birlikte Elle Style sunuculuğunu yapmıştır. Oyuncu, 2011'de yayına giren Yalancı Bahar dizisinde başrol oynamıştır. 2012'de ise Kötü Yol dizisiyle yeniden başrol olarak karşımıza çıkmıştır.2014' Alper Akdeniz'in yönettiği "Roya" adlı kısa filmde Sema Öztürk ile başrol paylaşmıştır. Film 2014 Cannes Film Festivali Türkiye Standı'nda yer almıştır.
 
7 Şubat MİT operasyonunun anlatıldığı Darbe (2014) adlı filmde MİT Müsteşarı'nı Cansel Elçin canlandırmıştır.
 
Filmografi Eve Dönüş Yusuf cansel elçin kimdir yaşı 
 
Yönettiği filmleri
 
2009 - Kampüste Çıplak Ayaklar »
2007 - Papillon - Kelebek »
 
Yer aldığı sinema filmleri
 
2014 - Bizim Hikaye
2014 - Roya
2011 - Aşk Tesadüfleri Sever
2009 - Ada »Talip Ertürk Ve Murat Emir Eren
2009 - Kampüste Çıplak Ayaklar
2008 - 120 » Özhan Eren ve Murat Saraçoğlu
2006 - Küçük Kıyamet » Yağmur ve Durul Taylan
2004 - L'equilibre De La Terreur » Jean-Martial Lefranc
2004 - Tu Vas Rire Mais Je Te Quıtte » Philippe Harel
2002 - A Plus Pollux » Luc Pages
2001 - L'art (Delicat) De La Seductıon » Richard Berry
1999 - Le Cœur A L'ouvrage » Laurent Dussaux
1998 - Harem Suare (Le Dernier Harem) » Ferzan Özpetek
1997 - Irma Vep » Olivier Assayas
 
Yer aldığı TV filmleri
 
2004 - Navarro–Une Femme Aux Abois » José Pinheiro
2002 - La Crim' » Denis Amar
1999 - Route De Nuit » Laurent Dussaux
 
Yer aldığı diziler
 
2015 - Eve Dönüş (Yusuf)
2012 - Kötü Yol (Kenan Yılmazer)
2011 - Yalancı Bahar (Selim-Aziz)
2010-2011 - Gönülçelen (Murat)
2008 - Cennetin Çocukları (Ömer)
2006-2008 Hatırla Sevgili (Ahmet)
2005-2006 - Kırık Kanatlar(Cemal)

Eve Dönüş Yusuf Kimdir? Gerçek Adı Ne? Cansel Elçin Kimdir?

 
Cansel Elçin Foto Galeri İçin Tıklayınız
 
GENEL KONU
 
Bir anne çocuğundan vazgeçebilir mi? Ya bir adam şerefinden? Peki, bir anda canınızdan çok sevdiğiniz birini kaybederseniz ne yaparsınız? Ya her şeyinizi kaybederseniz? Yusuf ailesiyle birlikte mazbut bir hayat süren kendi halinde bir balıkçıdır. Pınar ise İstanbul cemiyetinin zengin ve saygın ailelerinden birinin kızıdır. İkisi de mutlu mesut yaşarlarken, korkunç bir olay yolları asla kesişmeyecek Pınar ve Yusuf'u bir araya getirir. İkisinin de tek bir amacı vardır. Hayatlarını altüst eden insanlardan intikam almak!
 
OYUNCULAR
 
Yusuf - Cansel Elçin
 
Leyla( Pınar )- Dilşad Çelebi
 
Kürşat - Tardu Flordun
 
Canan - İpek Erdem
 
İpek - Merve Oflaz
 
Vedat - Edip Saner Eve
 
Sevda - Feride Çetin
 
Hacer - Ayten Uncuoğlu
 
Derviş - Burak Demir
 
Cengizhan - Murat Atik
 
Oflaz - Ümit Olcay
 
Pınar - Zeynep Özder
 
Meryem - Gülden Dudarık
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite...
Sınavları YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite Başarı Sıralaması-Pazaryolu Haber Merkezi...

Haberi Oku