Evleneceksen Gel Güzel Kimdir Ne İş Yapar - 02 Nisan Cumartesi 2016 Narman Haber Merkezi

 Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Seda Sayan ve Uğur Arslanın sunuculuğunu yaptıgı Evleneceksen Gel programında Güzel isimli yarışmacı gündeme bomba gibi düştü kim olduğu merak edilen Güzel'in hayatını ele aldık işte tüm detaylar...Gözde kıyafeti sonrası neye uğradığını şaşırdı! İşte Gözde'nin giydiği o kıyafet ve yorumları! Seda SAyan çıkar çıkmaz yapma Gözde birşey giymeyi unuttun mu dedi. Hemen uğur Arslan söze girdi sadece kilotlu çorap giydiğini söyledi. Ancak Yılmaz yine araya girdi. Kıyafetine birşeydemiyorum dedi ama yine de kıyafetine takmadan geçemedi! 

Gözde talip gelen aday ile kıskançlık kaçınılmaz oldu. Gözde elektrik alamadığı için beyfendiyi ret etti!

 Show Tv Evleneceksen Gel evlenme programında bu gün Yılmaz soruları yanıtlamak için canlı yayına geldi. Nehir Yılmaz'ın kendisine talip olmak istediğini dile getirdi ama Yılma tüm bunları inkar etti. aynı zamanda yalan söylüyorsun diyen Tuğba ise Yılmaz'ın üzerine yürümeye başladı. Evleneceksen Gel kavga sahnelerine tanık oldu ve yine ara verilmek zorunda kalındı

Evleneceksen Gel 23 Nisan 2015 Show TV tarafından yayınlanırken Evleneceksen Gel son bölümde yine sürpriz gelişmeler yaşandı. Uğur Arslan ve Seda Sayan’ın sunumuyla Evleneceksen Gel 2 Nisan 2015 perşembe Show TV’de

Kadırgalı Seda Sayan ve ekranların sevilen yüzü Uğur Arslan ikilisinin sunduğu ” Evlenecek Gel ” programı Show Tv’de hafta içi her gün yayınlanırken programa katılan gelin ve damat adayları kısmetlerine kucak açıyor.

Evleneceksen Gel sayesinde yüzlerce gelin ve damat adayı hayallerine kavuşurken her gün yeni bölümüyle yayınlanan Evlenecek Gel insanlara umut oluyor.

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumu ile Show Tv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan İzdivaç proğram’ında yaşanan ilginç dakikalara gün geçmiyorki bir yenisi ekleniyor. Evlenecekleri adaylarda aradıkları kriterleri belirten adaylar Seda Sayan’ı çileden çıkarmaya devam ediyor. Ekranların fenomen İzdivaç proğram’ı 6 Nisan Pazartesi canlı yayında neler olacağı ise merak konusu! Evleneceksen Gel Show Tv canlı yayında izle..

Evleneceksen Gel Güzel Kimdir ?

Seda Sayan ve Uğur Arslanın sunuculuğunu yaptığı evleneceksen gel programında Gelin adayı olan Güzel  ismi gibi güzel bir bayandır. Yirmi beş yaşındadır. Hiç evlenmemiştir. Türkmenistandan gelmiştir. Ankarada yaşamaktadır. Çok dobra ve açık olan güzel hanım oldukça şık ve dikkat çeken bir bayandır. Güzel geldiği günden beri oldukça fazla talibi gelmiştir. Aklında ilk önce müjdat vardı ama müjdat ile güzel arasında bir şeyler olacaktı ama özer bunlara engel oldu ve iki gündür özer beyin aklında bir isim var kalbimi birine kaptırdım demektedir. Bugün evleneceksen gel programında oldukça değişik bir gelişme olmuştur. Evleneceksen gel programında şuan özer ile güzel birbirlerini tanımaya çalışırken hanife ve çiğdem araya girdi.

Seda Sayan ve Uğur Arslanın sunuculuğunu yaptığı evleneceksen gel programında Gelin adayı olan Güzel hiç evlenmemiş kendine güvenen ve ayaklarının üzerinde duran saygılı yalan söylemeyen biri istemektedir. Güzel hanım çocuğu olmadığı için gelecek olan adayında çocuğunun olmamasını istemektedir.

Evleneceksen gel programında özer şuan güzel hanıma talip olmuştur peki özere güzel evet diyecek mi ? evleneceksen gel programında bugün nişan tarzı bir şeyler yaşandı özer bey hiç bu kadar romantik bir jest yapmamıştı güzel hanımı açıklarken aklımdaki isim derken ışıklar patlatıldı ve özer güzelin üzerinden gül attı. bakalım özer ile güzel evlenme yoluna kadar gidebilecekler mi ?

Seda Sayan ve Uğur Arslanın sunuculuğunu yaptığı evleneceksen gel programında Gelin adayı olan Güzel hanıma talip olmak istiyorsanız evleneceksen gel programında yayınlanan numaralardan veya facebook adresinden başvuru yapabilirsiniz.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
bebe 1 ay önce

Sewmiyorum seni gozel

Misafir Avatar
Senem 9 ay önce

Olesim

Misafir Avatar
Tawus 12 ay önce

Gozel evlendiñmi

Misafir Avatar
Jeren 1 yıl önce

Guzela soyyas seni turkmenistan.

Misafir Avatar
keyik turkmenistanli turkmenbaśi 2 yıl önce

Guzel mukemmer sevyorum cok cok opyorum

Misafir Avatar
Balkiz 2 yıl önce

Guzal Gurkan bn toy edenokmy menem istambulda yasayan opdum bay

Misafir Avatar
Leyla 2 yıl önce

Güzel evlendinmi

Misafir Avatar
Janin janajan 2 yıl önce

Iy

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
jahana 2 yıl önce

Guzelka ty ocen daje krasivaya maladess derjis ne padoy duhom my za tea boleyim umnicka

Misafir Avatar
Gülşat Mämmedowa 1 yıl önce

Salam Jahan

-Beğenmedim(0)

YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite...
Sınavları YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite Başarı Sıralaması-Pazaryolu Haber Merkezi...

Haberi Oku