Evli ve Öfkeli Dilek Kimdir? Yaşı Boyu İnstagram Hesabı var mı - 02 Nisan Cumartesi 2016 Oltu Haber Merkezi

Evli ve Öfkeli Dilek Kimdir? gerçek adı ne yaşı boyu 

 SON BÖLÜMDE NE OLDU?

 
Esra, Cihan'a çok sinirlidir. İş yerindekilere durumu çaktırmamaya, güçlü görünmeye çalışır. Cihan'ın Esra'nın peşini bırakmaya niyeti yoktur. Cihan'ın kendisini affettirme çabaları, Esra'nınfırsat kollayan çalışma arkadaşlarının diline düşmesine sebep olur.
 
Esra'nın, Cihan'a duyduğu öfke kendisini de tedirgin eder. Elinden bir kaza çıkacaktır belki de o kaza çok yakındır. Seray, aldatıldığı için yıkılır ama ayaktadır. Aldatıldığını herkesten gizlemeye çalışırken, nerede yanlış yaptığını merak eder. Profesyonel yardım alan Seray, geçmişte günahına girdiği insanlara kendisini affettirmelidir. Bunların başında da Çiko Dilek gelmektedir. 
 
OYUNCU KADROSU
 
Birce Akalay-Esra
Polis. Erkeksi, sinirli, hırçın, işkolik, inatçı, kararlı. Babası da emniyetin efsane müdürlerinden, saygı duyulan biri. Dilek'in mahalleden çocukluk arkadaşı... Cihan'la evli.
 
Ebru Cündübeyoğlu-Seray
Popüler bir dizi oyuncusu. On parmağında on marifet var. Kibirli, alaycı, eğlenceli, inatçı, tuttuğunu koparan biri. Macit'le evli.
 
Yıldız Çağrı Atiksoy-Mine
Dilek'in ablası. Doktor. Naif, kibar, akıllı, sakin, mantıklı. Tek istediği bir çocuk sahibi olabilmek. Metin'le evli.
 
Ayça Erturan-Dilek
Engin'in karısı, Merve'nin annesi... Tatlıya düşkün, kilolu bir ev kadını... Tatlı, sempatik, komik, çocuksu, yardımsever ve her zaman pozitif. 
 
Dilek kimdir
 
Engin'in karısı, Merve'nin annesi... Tatlıya düşkün, kilolu bir ev kadını... Tatlı, sempatik, komik, çocuksu, yardımsever ve her zaman pozitif.
 
Ayça Erturan Kimdir?
 
1983 İstanbul doğumludur. Çeşitli reklam filmi ve tiyatro oyunlarında oynamıştır. Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunu olan oyuncunun annesi ev hanımı babası bankacıdır. Üniversite döneminde tiyatroya merakıyla yön bulan oyuncu, üniversitedeyken aynı zamanda oyunculuk dersleri almıştır. Pera Güzellik Sanatları’nda oyunculuk alanında ki eğitimle başarılı olma yolunda ilerlemiştir. BKM Ekibine girmeden önce 3000 kişi arasından seçilmeyi başaran Ayça Erturan, burada mülakata girerek başarılı olmuştur. BKM Mutfak ekibinde yer alarak yıldızı parlayan oyuncu, sahne performansı başarılı bulunmaktadır.
 
Ayça Erturan, 1.70 M boyundadır ve 60 KG’dadır.
 
Şu an ATV ekranlarında yayınlanan Evli ve Öfkeli dizisinde Dilek karakterini canlandırmaktadır.

 
Ayça Erturan Foto Galeri İçin Tıklayınız
 
GENEL KONU Evli ve Öfkeli Dilek Kimdir?
 
Dilek, Seray, Esra ve Mine... Bu dört kadının ortak bir tek noktası vardı: Aynı mahallede büyümüş olmaları. Yolları tekrar kesiştiğinde gördüler ki başka hiçbir şekilde ortak noktaları yoktu! Olamazdı da! Ama yanılıyorlardı. Bir ortak noktaları daha vardı. Kısa bir süre sonra anlayacaklardı; hepsi kocaları tarafından aldatılmıştı. Ve hepsi bedelini ödetmek istiyordu! İntikam için bir araya gelen 'ilk eşler kulübünün' dört uçuk kaçık üyesi, yıllar sonra yeniden kendilerini bulacaktı.
 
OYUNCULAR
 
Birce Akalay
Ebru Cündübeyoğlu
Yıldız Çağrı Atasoy
Ayça Erturan
Sarp Akkaya
 

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite...
Sınavları YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite Başarı Sıralaması-Pazaryolu Haber Merkezi...

Haberi Oku