Evli ve Öfkeli Dizisi Oyuncuları (Oyuncu Kadrosu) - 02 Nisan Cumartesi 2016 Karayazı Haber Merkezi

ATV yeni sezon dizilerinden biride Evli ve Öfkeli dizisi. Öncelikle diznin başrol karekterlerini tanıyalım;

Esra :Polis. Erkeksi, sinirli, hırçın, işkolik, inatçı, kararlı. Babası da emniyetin efsane müdürlerinden, saygı duyulan biri. Dilek'in mahalleden çocukluk arkadaşı... Cihan'la evli.

Seray :Popüler bir dizi oyuncusu. On parmağında on marifet var. Kibirli, alaycı, eğlenceli, inatçı, tuttuğunu koparan biri. Macit'le evli.

Mine:Dilek'in ablası. Doktor. Naif, kibar, akıllı, sakin, mantıklı. Tek istediği bir çocuk sahibi olabilmek. Metin'le evli.

Dilek:Engin'in karısı, Merve'nin annesi... Tatlıya düşkün, kilolu bir ev kadını... Tatlı, sempatik, komik, çocuksu, yardımsever ve her zaman pozitif.

Evli ve ÖfkeliDilek, Seray, Esra ve Mine…
Bu dört kadının ortak bir tek noktası vardı: Aynı mahallede büyümüş olmaları.
Yolları tekrar kesiştiğinde gördüler ki başka hiçbir şekilde ortak noktaları yoktu! Olamazdı da!
Ama yanılıyorlardı. Bir ortak noktaları daha vardı. Kısa bir süre sonra anlayacaklardı; hepsi kocaları tarafından aldatılmıştı. Ve hepsi bedelini ödetmek istiyordu!
İntikam için bir araya gelen 'ilk eşler kulübünün' dört uçuk kaçık üyesi, yıllar sonra yeniden kendilerini bulacaktı.

Beykoz Kundura Fabrikası'nda yapılan çekimlerde birbirinden eğlenceli kareler ortaya çıktı. Yapımını Süreç Film'in, yapımcılığını Ali Gündoğdu'nun üstlendiği dizi; aldatılan dört kadının kocalarından intikam alma çabasını konu alıyor. Farklı hayatlara sahip dört kadın, intikam alma yolunda yeni aşklara da yelken açıyor. 'Evli ve Öfkeli'nin oyuncu kadrosunda; Birce Akalay, Ebru Cündübeyoğlu, Sarp Akkaya, Ayça Erturan, Yıldız Çağrı Atiksoy, Serkan Altunorak ve Sinan Eroğlu gibi isimler yer alıyor. Oyuncuların canlandırdıkları karakterler ise şöyle:

'Esra'-BİRCE AKALAY
Polis olan 'Esra'; erkeksi, sinirli, hırçın, işkolik, inatçı ve kararlıdır. Babası da emniyetin efsane müdürlerinden, saygı duyulan biridir. 'Dilek'in mahalleden çocukluk arkadaşı olan 'Esra', 'Cihan'la evlidir.

'Seray'-EBRU CÜNDÜBEYOĞLU
Popüler bir dizi oyuncusu olan 'Seray'ın 10 parmağında 10 marifet vardır. Kibirli, eğlenceli, inatçı, tuttuğunu koparan biri olan 'Seray'; 'Macit'le evlidir.

'Mine'-YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY
'Dilek'in ablası olan 'Mine' doktordur. Metin'le evli olan 'Mine'nin tek istediği bir çocuk sahibi olabilmektir.

'Dilek'-AYÇA ERTURAN
'Engin'in eşi, 'Merve'nin annesi olan 'Dilek'; tatlıya düşkün, kilolu bir ev kadınıdır... Tatlı, sempatik, komik ve her zaman pozitiftir.

'Murat'-SARP AKKAYA
'Esra'nın ortağı olan 'Murat', önce genç kadının ayağını kaydırmaya çalışır ama zamanla ondan etkilenir. Maço, kaba saba biridir.

'Tarık'-SERKAN ALTUNORAK
Ünlülerin spor eğitmeni olan 'Tarık'; çok yakışıklı, karizmatik ve çapkın biridir.

'Cenk'-SİNAN EROĞLU
Genç, yakışıklı, çekici bir doktor olan 'Cenk'; yaşına göre oldukça olgundur.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite...
Sınavları YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite Başarı Sıralaması-Pazaryolu Haber Merkezi...

Haberi Oku