Evli ve Öfkeli Mine Kimdir Gerçek Adı Çağrı Atiksoy Biyografisi - 02 Nisan Cumartesi 2016 Oltu Haber Merkezi

 Evli ve Öfkeli dizisinin oyuncusu Mine (Yıldız Çağrı Atiksoy) kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Yaşı, boyu, kilosu nedir? Yeni sezonda birçok kanalda yepyeni diziler yayına girecekken, ATV ekranlarında ise Evli ve Öfkeli dizisi, iddialı konusuyla geliyor… Dizide rol alan başarılı oyuncular içerisinde kendine yer bulan isimlerden bir diğeri de Yıldız Çağrı Atiksoy olacaktır. Oyuncunun dizi dünyasında yıldızının parladığı en iyi dizisi ve oynadığı karakter ise, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde ki Berrin Akarsu karakteriyle olmuştur.

Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir?

1 Nisan 1986 İzmir doğumlu olan güzel oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy, bu zamana kadar çeşitli dizilerde rol almış ve dizi oyunculuğu yapmıştır. İzmir Ege Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi alarak daha sonra ise oyunculuk eğitimine Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde devam eden güzel oyuncu, eğitimleri arasında ayrıca Plato Film’de Sinema Teknik ve Oyunculuk eğitimini de katmıştır. İzmir-Karşıyaka doğumlu olan Yıldız Çağrı Atiksoy, lise mezunu olup üniversite çağında ise üniversiteye gitmemiş, oyunculuk alanında birçok eğitim almıştır. 2001 yılında ise Hey Girl dergisinde ki bir yarışma da yüz güzeli seçilmiştir. 2004 senesi, Yıldız Çağrı Atiksoy’un ilk dizisinin olduğu senedir ve Samanyolu TV’de ki Büyük Buluşma adlı dizide rol almıştır. Daha sonra ise Keremcem’in de başrollerde oynadığı Aşk Oyunu dizisinde bulunan güzel oyuncu, bu şekilde çeşitli dizi ve filmlerde rol alarak dizi oyunculuğunda ilerleme kaydetmiştir.

Yıldız Çağrı Atiksoy Yaşı Kaç ve Nerelidir?

Yıldız Çağrı Atiksoy çeşitli dizi ve filmlerde oynamış güzel bir oyuncumuzken İzmir’in Karşıyaka ilçesinde doğmuş ve büyümüştür. 1986 doğumlu olan güzel oyuncu, şuanda 29 yaşındadır (2015 tarihi itibariyle). Yıldız Çağrı Atiksoy Boyu ve Kilosu Dizi oyunculuğu yapan ve bu alanda başarısıyla tanınan Yıldız Çağrı Atiksoy’un boyu 1.76 M olup oyuncunun tahmin edilen kilosu ise 65 KG’dır.

 Evli ve Öfkeli Mine Kimdir 

Oyuncu kadrosu ve hikayesiyle günlerdir konuşulan Evli ve Öfkeli 1. bölümü ile görücüye çıktı. Aldatılan kadınların intikam hikayesi Evli ve Öfkeli ilk dakikalarda seyirciyi kendisine bağlamayı başardı. Farklı hayatlara sahip dört kadının yaşamını gözler önüne seren Atv'nin yeni dizisi Evli ve Öfkeli ilk bölümünde izleyiciler dizinin konusunu anlarken, karakterleri tanıma fırsatı buldular. Kadrosunda; Birce Akalay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Ebru Cündübeyoğlu, Ayça Erturan ve Sarp Akkaya gibi isimlerin bulunduğu dizinin ilk bölümünün ne kadar ilgi göreceği büyük merak konusu. İntikam için bir araya gelen 'ilk eşler kulübünün' dört uçuk kaçık üyesinin hikayesi Evli ve Öfkeli dizisi ilk bölümüyle 4 Ekim Pazar akşamı ekranlardaydı.

EVLİ VE ÖFKELİ KONUSU

Dilek, Seray, Esra ve Mine... Bu dört kadının ortak bir tek noktası vardı: Aynı mahallede büyümüş olmaları. Yolları tekrar kesiştiğinde gördüler ki başka hiçbir şekilde ortak noktaları yoktu! Olamazdı da! Ama yanılıyorlardı. Bir ortak noktaları daha vardı. Kısa bir süre sonra anlayacaklardı; hepsi kocaları tarafından aldatılmıştı. Ve hepsi bedelini ödetmek istiyordu!

EVLİ VE ÖFKELİ OYUNCULARI

BİRCE AKALAY-'Esra'

Polis olan 'Esra'; Evli ve Öfkeli dizisinin erkeksi, sinirli, hırçın, işkolik, inatçı ve kararlı karakteridir. Babası da emniyetin efsane müdürlerinden, saygı duyulan biridir. 'Dilek'in mahalleden çocukluk arkadaşı olan 'Esra', 'Cihan'la evlidir.

EBRU CÜNDÜBEYOĞLU - 'Seray'

Popüler bir dizi oyuncusu olan 'Seray'ın 10 parmağında 10 marifet vardır. Kibirli, eğlenceli, inatçı, tuttuğunu koparan biri olan 'Seray'; 'Macit'le evlidir.

YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY- 'Mine'

'Dilek'in ablası olan 'Mine' doktordur. Metin'le evli olan 'Mine'nin tek istediği bir çocuk sahibi olabilmektir.

AYÇA ERTURAN-'Dilek'

'Engin'in eşi, 'Merve'nin annesi olan 'Dilek'; tatlıya düşkün, kilolu bir ev kadınıdır... Tatlı, sempatik, komik ve her zaman pozitiftir.

SARP AKKAYA-'Murat'

'Esra'nın ortağı olan 'Murat', önce genç kadının ayağını kaydırmaya çalışır ama zamanla ondan etkilenir. Maço, kaba saba biridir.

SERKAN ALTUNORAK- 'Tarık'

Ünlülerin spor eğitmeni olan 'Tarık'; çok yakışıklı, karizmatik ve çapkın biridir.

SİNAN EROĞLU-'Cenk'

Genç, yakışıklı, çekici bir doktor olan 'Cenk'; yaşına göre oldukça olgundur.

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite...
Sınavları YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite Başarı Sıralaması-Pazaryolu Haber Merkezi...

Haberi Oku