Garanti Bankası Personel Alımı ne zaman Yapılacak Başvuru Formu Detaylar İle - 02 Nisan Cumartesi 2016 Narman Haber Merkezi

Garanti Bankası Personel Alımı ne zaman Yapılacak Başvuru Formu Detaylar İle

Üniversite eğitiminizi bankacılık alanında tamamladınız ya da mezun olacaksınız fakat zorunlu stajınızı gerçekleştirmeniz lazım ve hangi bankada işe başlayacağınız staj yapacağınızı bilmiyorsanız işte aradığınız yazı burada Garanti bankası iş başvurusu, staj başvurusu yapabilirsiniz. Tüm detaylı bilgileri alt metinler de anlatacağız.Garanti Bankası staj başvurusu

.  Staj için yapmanız gereken tek şey Garantili Kariyer ismi ile adlandırılan özel Garanti bakası iş başvuru havuzunda öz geçmiş oluşturmak ve başvuru yapmaktır. Eğer yeni mezunsanız ve iş arıyorsanız büyüyen bankacılık Garanti bankası her alanda düzenli iş alımları yapmaktadır. Örneğin telefon bankacılığı, müfettiş yardımcılığı gibi. Her alanda çalışacak kişi ve kişiler de aranan kriterler farklıdır. Bu şartlara sahip olmanız gerekiyor. Mülakata da tabii tutulabilirsiniz.

Garanti bankası iş başvurusu staj başvurusu için beklemeyin ve Garanti çalışanı olmanın ayrıcalıklarını yaşayın.


 Garanti Bankası  personel alımı ne zaman yapılacak Yatırımcı İlişkileri, dünya çapında kabul görmüş başarılı kuruluşları ve yöneticileri ödüllendiren, dünyanın tek uluslararası iş ödülleri programı “Stevie International Business Awards” kapsamında 3 ödüle birden layık görüldü.

Garanti; En İyi Faaliyet Raporu kategorisinde Altın, En İyi Yatırımcı İlişkileri Sitesi kategorisinde Gümüş ve bu yıl hizmete sunulan Yatırımcı İlişkileri Uygulaması ile İş-Yönetim kategorisinde Bronz ödül almaya hak kazandı. 60’tan fazla ülkeden 3 bin 700’den fazla kurum ve yöneticinin yarıştığı organizasyonda ödül alacak kurum ve yöneticilerin belirlenmesi için 200’den fazla uluslararası yönetici değerlendirmede bulundu.

GARANTİ BANKASI İŞ BAŞVURU SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 staj başvurusuvfaaliyet raporu, Garanti’nin tüm paydaşları için sürdürülebilir değer yaratımı sürecini aktardığı en kapsamlı yayın olarak dikkat çekiyor. “En İyi Faaliyet Raporu” kategorisinde Altın ödül alan 2014 yılı Faaliyet Raporu da, mesajların açık ve net iletilmesindeki gücü, tasarım ve yaratıcılıktaki üstün performansı ve zengin mesaj kurgusuyla öne çıkıyor.

“En İyi Yatırımcı İlişkileri Sitesi” kategorisinde Gümüş ödüle layık görülen Garanti Yatırımcı İlişkileri web sitesi, üst düzey finansal standartlara bağlılık, yatırımcılarla kurulan şeffaflık, tutarlılık ve sorumluluk temelli iletişimde, tüm paydaşların kullanımına açık en etkin iletişim aracı olarak dikkat çekiyor. Garanti’nin yenilikçi yaklaşımıyla hissedar ve yatırımcılar başta olmak üzere tüm paydaşların ihtiyaçlarına odaklanarak hazırlanan web sitesi, Türkçe ve İngilizce zengin içeriği, kullanıcı dostu ve sürekli güncellenen yapısıyla farklılaşıyor.

Bu yıl hizmete sunulan Garanti Yatırımcı İlişkileri Uygulaması, uluslararası mobil bankacılık uygulamalarının da içinde bulunduğu tüm “İş/Yönetim” uygulamaları arasında, ilk üçe girerek farkını kanıtladı. Uygulama, yeni içerik eklendiğinde bildirim ulaştıran sistemi, çevrimdışı iken de okunabilen zengin içeriğe sahip kütüphanesi, multimedya bölümündeki yönetim söyleşileri videoları ve telekonferans ses kayıtlarıyla, kullanıcıların her zaman, her yerde en güncel bilgiye ulaşmasını sağlıyor.


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ece 4 yıl önce

burada çalışırsak maaşımız 2 bin lira olacakmış doğru mudur acaba

YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite...
Sınavları YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite Başarı Sıralaması-Pazaryolu Haber Merkezi...

Haberi Oku