İlişki Durumu Karışık Ayşegül Kimdir Yaşı Boyu İnstagram Hesabı - 02 Nisan Cumartesi 2016 Pasinler Haber Merkezi

 Ekranlarda birbiri ardına başlayan dizilerden birisi olan İlişki Durumu Karışık dizisi ilk bölümü ile büyük beğeni toplayan dizilerden oldu. Bilindiği üzere artık dizilerden yada konularından çok baş rol oyuncuları dikkat çekiyor ve izleyici tarafından en çok aranan konulardan oluyor. Adını pek duymadığımız ve çok fazla ekranlarda görmediğimiz biri olan Seren Şirince İlişki Durumu Karışık dizisinde Ayşegül karakteri ile bir anda ilgi odağı oldu ve sosyal medyada en çok konuşulan isim oldu. Seren Şirince kimdir kaç yaşında boy ve kilosu kaç gibi soruların cevabı haberimizin devamında.

 İlişki Durumu Karışık dizisinin akıbeti ne olur bilinmez ama baş rol oyuncusu olan ve Ayşegül karakterini canlandıran Seren Şirince büyük ilgi gördü. Bu sezon yayına giren dizilerin konularında ki benzerlik sizlerinde gözünden kaçmamıştır. Hemen hemen her dizide bir zengin iş adamı ve ona aşık olan yada aşk oyunları oynayan genç kızlar mevcut. Tamamen romantik komedi olarak konu işlenen bu sezon dizilerinde bir çok yönler neredeyse birbirleri ile aynı.

Seren Şirince Kimdir
1 Ocak 1988 doğumlu olan Seren Şirince ilk oyunculuk deneyimini Aşk Emek İster adlı dizi ile yaşamıştır o dizide beklediği ve istediği tepkiyi alamamıştır. Son olarak rol aldığı dizi olan İlişki Durumu Karışık adlı dizide Ayşegül karakteri ile bir anda yıldızı parlamıştır. Dizide sempatik tavırları ve dikkat çekici mimikleri ile kısa sürede izleyicinin gözlerini üzerine çekti. Dizide oyunculuk olarak da büyük başarı göstermesi üzerine son günlerin en çok konuşulan ismi oldu. Seren Şirince ismi yeni duymaya başladığımız etkili isimler arasında.

Hakkında detaylı bilgiye ulaşamadığımız başarılı ve güzel oyuncunun televizyonda pek bir geçmişi olmadığı için gerekli bilgilere ulaşmak zor oluyor. İlişki Durumu Karışık ayşegül kimdir dizisinde Ayşegül karakteri ile çok beğenilen Seren Şirince hakkında detaylı bilgilere ulaştığımızda buradan sizlere sunacağız.

Seren Şirince Doğum Tarihi
01 Ocak 1988 doğumlu
Seren Şirince Kaç Kilo?
55
Seren Şirince Boyu 
1.60
Seren Şirince Saç Rengi Nedir
Kahverengi
Seren Şirince Göz Rengi Ne Renk ?
Kahverengi
Seren Şirince Burcu Hangi Burçtur?
Oğlak Burcu

Seren Şirince Fotoğrafları
İlişki Durumum Karışık Ayşegül Fotoğrafları

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
yakup 3 yıl önce

dizideki isim bile alıntı bu ismi ekip1 aslı özmel kulanıyordu alıntı

Misafir Avatar
yakup 3 yıl önce

almasınlar

Misafir Avatar
yakup 3 yıl önce

almasınlar

Misafir Avatar
ekip1 3 yıl önce @yakup

bence aslı özmel olsun

-Beğenmedim(1)

YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite...
Sınavları YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite Başarı Sıralaması-Pazaryolu Haber Merkezi...

Haberi Oku