iPhone 5s ne zaman çıkacak? Türkiye Satış Fiyatı ve Özellikleri - 02 Nisan Cumartesi 2016 Palandöken Haber Merkezi

Yeni yayınlanan rapor 4 inç'lik modeli bir kere daha onayladı.

'ın 4 inç'lik modeli geliştirdiği farklı kaynaklar ve analistler tarafından dile getirildi. Sicili sağlam olan Japon blog sitesi Mac Otakara, bu model hakkında taze bir rapor yayınladı. Sitenin makalesine göre 4 inç'lik yeni iPhone, iPhone 5s temelli ve 6. nesil iPod touch'ın özelliklerine sahip. Cihazda A8 sistemçipi, 802.11ac Wi-Fi, Bluetooth 4.1, ƒ/2.2 diyafram değerine sahip HD FaceTime kamerası bulunacak.

Mac Otakara'nın güvenilir kaynaklardan öğrendiğine göre 4 inç'lik iPhone "iPhone 5s Mark II" adıyla üretim bandına girecek. Telefonun herhangi bir zamanda sevk edileceği raporda not edilmiş. KGI Securities analisti ve IHS Technology Araştırma Yöneticisi Kevin Wang ise 4 inç'lik modelin 2016'nın ilk yarısında çıkacağını ileri sürmüştü.

Tüm bu gelişmelerle birlikte 4 inç'lik iPhone'un iPhone 7 ve 7 Plus'la birlikte tanıtılacağına dair farklı iddialar da var. Çinli tedarik zinciri kaynaklarına dayandırılan spekülasyonlarda, Apple'ın üç yeni iPhone modelini geleneksel olarak eylül ayında tanıtılacağı belirtiliyor. Yeni gelişmeler oldukça sizlere bildirmeye devam edeceğiz.

Hasan Uğur Nayır

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite...
Sınavları YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite Başarı Sıralaması-Pazaryolu Haber Merkezi...

Haberi Oku