İphone 7 Ne Zaman Çıkacak Fiyatı ne kadar - 02 Nisan Cumartesi 2016 Pasinler Haber Merkezi

Iphone 7 Ne Zaman Çıkacak Fiyatı ne kadar  Apple'ın son ürünü olan Iphone 7'nin özellikleri aşağı yukarı belli olurken cihazın satışa çıkacağı tarihi ve fiyatı da açıklandı. Apple’ın son dönemde giriştiği geniş ekranlı modeli fikri ile başarılı bir satış grafiği yakalamayı başardı.iPhone serisinin yeni üyesi ne zaman piyasaya çıkacağı şimdiden merak konusu oldu.

Geniş ekranlı modelleriyle oldukça başarılı bir satış grafiğine ulaşan Apple’ın üzerinde çalıştığı , şirketin yakın takipçisi olan Yasser Farahi’ye yeni  modelinin neye benzeyeceği sorulduğunda, başarılı tasarımcıdan muhtemel bir görünüm geldi. Iphone 7 Ne Zaman Çıkacak Fiyatı ne kadar Apple’ın 2015’te akıllı telefonlarda birçok güncellemeye gideceğini kaydeden uzmanlar, bu nedenle Apple hayranlarının 2015’te çıkacak yeni ürünlerle şoka girebileceğini ifade etti.Yayınlanan birçok raporun bu yönde verilebilecek bir kararı desteklediğini kaydeden uzmanlar, 2015’in ilk yarısında iPhone 6s’in ikinci yarısında da iPhone 7’nin satışa sunulabileceğini iddia etti.

Tayvanlı yetkililer ise, teknoloji sitesi Techno Buffallo’ya yaptığı açıklamada Apple’ın yeni telefonlarında çift RAM kullanacağını ifade etti. Yetkililer böylelikle yeni telefonlarda 2 GB RAM, tabletlerde ise 4 GB RAM olacağını kaydetti. Yetkililerin ortaya attığı bir başka iddia ise, Apple’ın mini bir  yapabileceği yönünde oldu. Bu ürünün de 2015’te piyasada yer alabileceğini ifade eden yetkililer telefonun 4 inç ekranlı olabileceğini belirtti. Telefon devini yakından takip eden Yasser Farahi’ye yeni cihazın neye benzeyeceği sorulduğunda, cevap olarak muhtemel bir iPhone 7 tasarımı paylaştı. Farahi, şirketin yeni modeli hakkında fikir yürüten ilk kişi değil.

Teknoloji sitelerinin çeşitli kaynaklara dayandırdığı haberlerinde  serisinin yeni üyesinin temel özellikleri şimdiden tartışılmaya başlandı. Android işletim sistemi ile çalışan bazı akıllı cihazlar bir süredir kablosuz şarj özelliğine (Wireless charging) sahip. iPhone 7’de de bu özelliğin bulunacağı tahmin ediliyor. 6’da olduğu gibi 4.7 inçlik bir ekrana sahip olması beklenen yeni iPhone’un 5GB RAM’e sahip olacağı sıklıkla dile getirilen iddialar arasında. Başka bir söylentiye göre ise yeni akıllı telefonun hafızası,  6 ve 6 Plus’tan farklı olmayacak ve ürün, 16, 64 ve 128 GB kapasite seçenekleri ile piyasaya sürülecek.

Iphone 7


Apple’ın yeni modelinin iOS 9 ya da iOS 10 işletim sistemi ile çalışacağı tahmin edilirken, 2016 yılında tanıtılması bekleniyor. 4 inç'lik yeni model Verilen bilgilerde dikkat çekici bir nokta ise Apple'ın Eylül için 3 yeni modeli tanıtmaya hazırlandığı yönünde. Iphone 7 Ne Zaman Çıkacak Fiyatı ne kadar  ve 6 Plus lansmanından kısa bir süre sonra ortaya 4 inç ekranlı yeni iddiaları gerçek olabilir. Digitimes'ın kaynakları da Apple'ın tek elle kullanıma önem veren ve 4 inç'ten vazgeçemeyen kullanıcılar için yeni bir  modeli duyuracağını doğruluyor.

Safir Kristal Cam Ekran 2014 yılında 6 modelinin safir kristal cam ekran olarak çıkacağı söylentileri gerçek olmadı. Ve görünüşe göre, birçok iPhone kullanıcısının modelinin kolay çizldiği yönünde şikayeti var. 2014 yılında Apple firmasının safir cam üreten bir şirket ile anlaştığı söylentileri çoğaldı. Bu nedenle, Apple'ın i üzerinde safir kristal cam ekranı kullanacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Kablosuz Şarj özelliği Android cihazların bir çoğunda ve Samsung'un yaklaşan amiral gemisi modeli Samsung Galaxy S6'da mevcut olacak. Bu nedenle, Kablosuz şarj özelliği herhangi bir benzer akıllı telefonlarda bulunuyorsa bu, Apple  7'ye bir katma değer olacaktır. 
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite...
Sınavları YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite Başarı Sıralaması-Pazaryolu Haber Merkezi...

Haberi Oku