İstanbula ne zaman Kar Yağacak 2015 - 02 Nisan Cumartesi 2016 Olur Haber Merkezi

Ekim ayının bitmesiyle birlikte insanları merak ettiğim soru İstanbula Kar ne zaman Yağacak 2015  sorusu oldu. Çünkü bazı insanlar tatillerini kış aylarında alıp özellikle kış ayının yoğun olarak yaşandığı bölgeye giderek tatillerini burada yapmayı tercih ediyorlar. Aynı zamanda kar sezonu başladığı anda birçok Kayak Kulübü daha fazla ziyaret çalmaya başlıyor. Dolayısıyla bu soruyu merak edenler sadece yoğun iş temposuna çalışan insanlar değil, aynı zamanda da ticari amaçla düşünen insanlar kar ne zaman yağacak 2015 sorusunun cevabını oldukça merak etmektedirler. Bu haberimizde bu konu ile ilgili bilgiler verirken aynı zamanda Son zamanlarda yaşanan duygular hakkında bilgilendirme yapacağız. İlk olarak ele almak istediğiniz konu metroloji tarafından yapılan uyarılardır. Geçtiğimiz günlerde oldukça büyük bir etki uyandıran Karadeniz Bölgesi uyarısı yapılmıştı. Her bu uyarı ile birlikte Karadeniz Bölgesi'nde yaşayan insanlar tam anlamıyla bir korkuya kapılmışlardı. Çünkü bazı kesimlerde fındık veya ceviz gibi ticari amaçla dikilen besin öğeleri henüz tam olarak toplanmamıştı. Bu amaçla insanların merak ettiği diğer sorulardan biri ise İlkbahar ne zaman geliyor sorusu oluyor.

YAĞACAK SORUSU MERAK EDİLİYOR

 Karadeniz bölgesinden sonra ise Marmara bölgesi için şiddetli lodos fırtına uyarısı yapıldı. Bu konuda en çok adada yaşayan sakinlerin hava durumunu takip etmeleri gerekir. Çünkü genel olarak adalarda Çalışma hayatı pek yoktur. Sadece kıyı kesimlerinde olan cafeler belirli saatlerde çalışmak için eleman alıyorlar. Dolayısıyla geçmişten bugüne Ada hayatını yaşamak isteyen insanlar çalışma hayatlarını İstanbul'un çeşitli semtlerinde gerçekleştiriyorlar. Dolayısıyla gün içinde adaya gidip gelen feribotlar ve vapurların saatleri büyük önem taşıyor. İstanbula Kar ne zaman Yağacak 2015 Marmara bölgesi için şiddetli yağış uyarısı yapıldığında ise maalesef denizde oluşabilecek tehlikeler dolayısı ile adalara seferler yapılmıyor. Veya tam tersi bir durum olarak adaya giden vapur veya feribotlar geri dönüş yapamıyorlar.

KAR NE ZAMAN YAĞACAK

Ayrıca bahsetmek istediğimiz bir diğer konu ise İstanbula kar ne zaman yağacak sorusunun Sadece şehir hayatında değil, Anadolu Hayat yaşayan kısımlarda da sorulması hakkında olacaktır. Peki Kar yağınca olumlu veya olumsuz neler başımıza gelebilir? Lk olarak İstanbul gibi büyük metropollerde ulaşım sorununun olmayacağı düşünülüyor. Fakat özellikle Anadolu Yakası'nda bulunan bazı kesimlerde malesef her  kış sezonu oldukça büyük sorunlar meydana gelmektedir. U büyük sorunlar da rol oynayan yollar elbette İstanbul'un ücra köşelerinde olan dik bayırlardır. Sadece arabalar değil insanlarda bu bayırlardan inemiyor veya çıkamıyorlar. Sizde konu ile ilgili araştırmaları meteorolojinin resmi sitesinden takip edebilirsiniz. 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
anonim 4 yıl önce

iyide ne zaman yağacağını kesin olarak açıklamadınız bu ne yhaaa

Misafir Avatar
Yeni isim :) 4 yıl önce

inşaAllah istanbula kar yağar ve okullar taril olur

Misafir Avatar
bilinmeyen 4 yıl önce

ben karı severim hemde çokkkkkkkk severimmm

Misafir Avatar
bilinmeyen 4 yıl önce

ben karı severim hemde çokkkkkkkk severimmm

Misafir Avatar
etkullanici (kbstmn) 4 yıl önce

arkadaşlar ben biliyorum kasim in 24ünde yağacak araştirdim isterseniz başka sayfalarda bulabilirsiniz ya da benim sayfamdan araştirabilirsinizz.www.gow.herebay.nzmnkryağck.tr.com/plisne traacnerr /*levderfilutty.gow.trmstgedl.com /hrnbyherfseggy.gow.com tersine çevirmek isterseniz www.gow.trnbyhrkrnzmnyck.com adresiden yapabilirsiniz.

YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite...
Sınavları YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite Başarı Sıralaması-Pazaryolu Haber Merkezi...

Haberi Oku