İşte Benim Stilim Çiğdem Çelik Kimdir? Yaşı Boyu İnstagram Hesabı - 02 Nisan Cumartesi 2016 Köprüköy Haber Merkezi

  

  
Estetikle kendini baştan sona yenileyen Çiğdem Çelik özel bir havayolu şirketinde hosteslik yapıyor. İşte Benim Stilim yarışmasına katılmak için hosteslikten ayrılan Çiğdem Çelik, instagram hesabında üniformalı resimlerine yer vermiş. Çiğdem Çelik 'ekran şöhretini' sevenlerden. İşte Benim Stilim yarışmasından önce de 'Yemekteyiz' programında boy göstermiş.

GÜLŞAH YILMAZ KİMDİR? BİRİNCİLİĞİN ADAYIYDI
İşte Benim Stilim All Star yarışmasında tarzı ve stili ile yer bulan nadir isimlerden biri Gülşah Yılmaz. Kendine özgü bir tarzı olan Gülşah Yılmaz katıldığı sezonda birinciliğe en yakın isimdi.

TV8 de yayınlanan İşte Benim Stilim yarışması ile ilgili bilgileri vermeye devam ediyoruz. İlk olarak ismini ve daha sonra da yayın günü gibi değişiklikler yapılan işte benim sitilim yarışması bu değişlikliklere rağmen izlenmeye devam etmektedir. 

Hafta içi hergün ekranlarda olan ve Cuma günleri ise eleme gecesi olan sevilen yarışma İşte Benim Sitilimde her hafta bir yarışmacı elenerek hayallerine veda etmektedir. 

İvana Sert, Kemal Doğulu, Nur Yerlitaş ve Uğurkan Erez'in jüri üyeliği yaptığı İşte Benim Stilim yarışmasında elenen yarışmacıların yanı sıra yarışmaya yeni eklenen yarışmacılarda olmaktadır. İşte Benim Sitilim yarışmasına yeni katılan iki yarışmacı oldu, bunlardan bir tanesi tanıdığımız isim olan İlbige Uzun oldu, diğer yeni yarışmacı ise Çiğdem Çelik isimli yarışmacıdır. 

İşte Benim Sitilim yarışmasına yeni katılan yarışmacılardan olan Çiğdem Çelik yaşı boyu sevgilisi var mı yarışmaya hızlı bir giriş yaparak kavgalara başlamıştır. İşte Benim sitilim Çiğdem Çelik yarışmada bir anda dikkat çeken ve güzelliği ile adından söz ettiren yarışmacılar arasında yerini aldı. Peki çiğdem çelik kimdir, kaç yaşında, nereli ve ne iş yapmaktadır. İzleyici tarafından merak edilen tüm bu bilgiler yazımızın devamındadır. 

İşte Benim Stilim Çiğdem Çelik KimdirÖzel bir hava yolu şirketinde kabin memurluğu yapan ve işinden ayrılan Çiğdem Çelik, diğer İşte Benim Stilim yarışmacısı olan Emel Özkızıltaş'ın arkadaşıdır. İşte Benim Stilim yarışmacı olan Çiğdem Çelik daha önce podyumda yürümüş ve evet alarak yeni yarışmaya girmeye hak kazanmıştı.

Şansın çok önemli olduğunu dile getiren Çiğdem Çelik İşte Benim Stilim'e katılan ilk yarışmacı oldu. Daha önce Yemekteyiz programı ile tanıdığımız Çiğdem oldukça zengin olduğu öğrenildi. Lakabı ise Barbie bebek'tir

 
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite...
Sınavları YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite Başarı Sıralaması-Pazaryolu Haber Merkezi...

Haberi Oku