Öğretmenler Günü Kampanyaları Neler 24 Kasım - 02 Nisan Cumartesi 2016 Olur Haber Merkezi

MEB yetkililerinden alınan bilgiye göre, Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğünden 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle öğretmen ve  ailelerinin Devlet Demiryolları ile yapacakları yolculuklarında bilet  ücretlerinde indirim uygulanması talep edildi. 

Öğretmenler Günü indirimleri Neler 24 Kasım Bunun üzerine, Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü  tarafındanMEB'e yazı gönderildi. Yazıya göre, 24 Kasım Öğretmenler Günü  münasebetiyle kutlamalara katkı sağlamak amacıyla, geçmiş yıllarda olduğu gibi  MEB'e bağlı resmi okullar ile MEB tarafından onaylanmış  özel okullar ve yüksek  eğitim kurumlarında hizmet veren tüm öğretmenlere anahat ve Yüksek Hızlı  Trenlerde geçerli olmak üzere 24-30 Kasım'da 1 hafta süre ile tam bilet ücreti  üzerinden yüzde 50 indirim uygulanacak.

Türk Hava Yolları ( THY), öğretmelere özel kampanyasıyla iç hat uçuşlarında yüzde 30 indirim imkanı sunuyor.

THY'den yapılan açıklamaya göre şirket, Öğretmenler Günü'ne özel bir kampanya hazırladı. Buna göre Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı okullarda ve Yüksek Öğretim Kurumu'na (YÖK) bağlı üniversitelerde görev yapan öğretmen ve ailelerine THY ve Anadolujet markalarının tüm iç hat seferlerinde yüzde 30 indirim uygulanacak.

Ercan, Hopa hatları ile THY'nin ortak uçuş anlaşması yaptığı diğer havayolları uçuşlarının dahil olmadığı kampanya, 20 Kasım 2015 ila 1 Nisan 2016 (dahil) tarihleri arasında seyahat edilmesi koşuluyla geçerli olacak.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite...
Sınavları YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite Başarı Sıralaması-Pazaryolu Haber Merkezi...

Haberi Oku