Samsung Galaxy S7 Ne Zaman Satışa Çıkacak Özellikleri ve Fiyatı - 02 Nisan Cumartesi 2016 Olur Haber Merkezi

Bu zamana kadar satışa sunduğu telefonlarda yenilikçi bir tutum sergilemeye çalışan Samsung, aynı zamanda kullanıcılara son teknolojiyi sunmada da oldukça iyi bir izlenim yaratıyor.
Samsung'un yeni amiral gemi modeli olması beklenen Galaxy S7 hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Detaylar haberimizde... Bu zamana kadar satışa sunduğu telefonlarda yenilikçi bir tutum sergilemeye çalışan Samsung, aynı zamanda kullanıcılara son teknolojiyi sunmada da oldukça iyi bir izlenim yaratıyor.

Özellikle S6 Edge modellerinde kullandığı kavisli ekran ile birlikte başarılı olup olmayacağı tartışılan ancak satışların ortaya çıkması ile birlikte güzel bir çizgi çizen firma, bir kez daha bu durumu kanıtlama niyetinde. Gelen yeni bilgilere göre Samsung, geliştirmekte olduğu Galaxy S7 modelinde USB Type-C bağlantı noktasını es geçmeyecek. USB 3.0'a göre çok daha hızlı veri aktarımı sunan ve aynı zamanda yoğunluk bakımından da başarılı olan USB Type-C, şimdilerde Nexus 5X ve Nexus 6P cihazları ile birlikte gelmekte. Android Marshmallow kullanan bu telefonların yanına Galaxy S7'nin de ekleneceği belirtiliyor. Eğer ön görülen bilgiler doğru çıkarsa, Samsung'un Micro USB girişini nihayet arkasında bırakacağını söyleyebiliriz. 

SAMSUNG GALAXY S7 ÖZELLİKLERİ

Samsung'un son amiral gemisi Galaxy S7 ne zaman çıkacak 'nin özelliklerini sizler için araştırdık. İşte merakla beklenen Galaxy S7'nin özellikleri...

Galaxy S7'nin kamera özellikleri detaylandırılmış ve Samsung'un, Sony ile Galaxy S7 kamerası için temasta olduğu ifade edilmişti. Dilerseniz bu detayları içeren haberimize aşağıdan göz atabilirsiniz.

Galaxy S7 iki farklı kamerayla mı gelecek?

Geçtiğimiz gün ortaya çıkan bilgilere göre Samsung, Galaxy S7 ne zaman türkiyeye gelecek modelinde 20 Megapiksellik bir kamera kullanmayı planlıyor. Galaxy S7'nin kamera özellikleriyle profesyonellere hitap edebilecek bir kalite yakalamasını isteyen Samsung yetkilileri, Galaxy S7'de RAW formatına da yer verecekler.

Bilindiği üzere RAW formatı, fotoğrafların işlenip, sıkıştırılıp JPEG formatına dönüştürülmeden önceki halini ifade ediyor. Doğal olarak RAW formatındaki bir fotoğrafta bozulma oranı çok daha düşük oluyor. Dolayısıyla birçok profesyonel fotoğrafçı JPEG ya da farklı formatlar yerine düzenlemeleri RAW formatı üzerinden gerçekleştiriyor.

Şimdiye kadar yaşanan sızıntılara bakacak olursak, Samsung'un Galaxy S7 özellikleri  kamerası üzerinde hali fazla bir mesai harcadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Necati 4 yıl önce

merakla bekliyoruz

YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite...
Sınavları YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite Başarı Sıralaması-Pazaryolu Haber Merkezi...

Haberi Oku