Vakıfbank Personel Alımı 2015 ne zaman Başvuru Şartları Neler - 02 Nisan Cumartesi 2016 Narman Haber Merkezi

 Vakıfbank resmi sitesi üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz. resmi sitesinden İnsan kaynakları linkini tıklayarak  olmak sayfasından yazılanlar şu şekilde;


VAKIFBANK İŞ ALIM ŞARTLARI

 benimsediği büyüme stratejisi ve sürdürdüğü yeniden yapılanma projesinin başarıya ve belirlenen hedeflere ulaşmasının büyük ölçüde insan kaynağına dayandığı gerçeğinden hareketle işe alma, terfi, performans değerlendirme, kariyer planlama ve eğitim süreçlerinde iyileştirme çalışmalarına, aralıksız olarak devam etmektedir. 

 personeli, geleceğe güvenle bakabilmenin ve VakıfBank'lı olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

VAKIFBANK İŞ BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 iş başvuruları nasıl yapılır?

 resmi sitesine giriş yaparak bir özgeçmiş oluşturabilirsiniz. Yapılan başvuru sonrasında Vakıfbank'ta ilgili kişiler tarafından değerlendirilir.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu(BDDK), Vakıfbank'a Vakıf Portföy Yönetimi A.Ş. ile acentelik tesis ederek "acentelik" faaliyetinde bulunulması ve Vakıf Portföy Yönetimi A.Ş. ve/veya başkaları tarafından kurulmuş/kurulacak olan fonlara idari ve operasyonel destek/danışmanlık hizmeti verilmesi konularında izin verdi. Vakıfbank iş başvurusu 2015 şartları başvuru tarihi 

BDDK'nın konu ile ilgili kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Buna göre, T. Vakıflar Bankası T.A.O.’ya 5411 sayılı Bankacılık Kanununun 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (v) bendi ile Geçici 3 üncü maddesi uyarınca Vakıf Portföy Yönetimi A.Ş. ile acentelik tesis ederek "acentelik" faaliyetinde bulunulması ve Vakıf Portföy Yönetimi A.Ş. ve/veya başkaları tarafından kurulmuş/kurulacak olan fonlara idari ve operasyonel destek/danışmanlık hizmeti verilmesi konularında izin verilmesine karar verildi.

 

akıfBank, benimsediği büyüme stratejisi ve sürdürdüğü yeniden yapılanma projesinin başarıya ve belirlenen hedeflere ulaşmasının büyük ölçüde insan kaynağına dayandığı gerçeğinden hareketle işe alma, terfi, performans değerlendirme, kariyer planlama ve eğitim süreçlerinde iyileştirme çalışmalarına, aralıksız olarak devam etmektedir. 

 personeli, geleceğe güvenle bakabilmenin ve VakıfBank'lı olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

VAKIFBANK İŞ BAŞVURUSU HAKKINDAKİ YORUMLARINIZI HEMEN AŞAĞIDAN YAZABİLİRSİNİZ

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite...
Sınavları YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite Başarı Sıralaması-Pazaryolu Haber Merkezi...

Haberi Oku