Youtube Mp3 Dönüştürücü İndir Çevirme Programı - 02 Nisan Cumartesi 2016 Olur Haber Merkezi

 Türkiye’nin ve kısacası dünyanın kısa bir sürede en popüler video paylaşım platformu olan ve arama motoru Google’ın bünyesinde bulunan YouTube.com üzerinde milyonlarca video yer alıyor. Bu videoların çok önemli bir kısmını müzikler ile şarkılar oluştururken, bunlar  dönüştürücü kullanılarak geri yüklenebiliyor. Buradan yüklediğiniz müzikleri dilerseniz mobil cihazlarınıza, dilerseniz tabletlerinize ve dilerseniz de bilgisayarlarınıza yükleyebilecekken, bunun içinse herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Sistem için internette onlarca ve hatta yüzlerce farklı site bulunurken, bu sistemlere üyelik işlemi gerçekleştirmenize bile gerek duyulmuyor. Youtube mp3 Dönüştürücü Çevirme Programı İçin TıklayınızÖzellikle YouTube dönüştürücü kullanımı mobil cihaz kullanımının artmasıyla birlikte daha çok artmayı ve gittikçe popülerleşmeyi başardı. Android ve iOS işletim sistemli birçok müzik yükleme uygulamaları da bunun alt yapısını kullanırken, böylelikle direk olarak mobil cihazlarınıza şarkı yüklemenizi sağlıyor. Üstelik sınırsız olarak videoları bu formata çevirerek indirebilirken, MP4  formatına çevirebiliyorsunuz. Çevirdiğiniz müziklerde herhangi bir ses kaybı yaşanmazken, profesyonel bir şekilde yükleyebilirsiniz. Sizde cep telefonlarınıza bu müzikleri yüklemek için tüm detaylara sitemizden erişebilirsiniz. 

Youtube Mp3 Dönüştürücü Çevirme Programı

YouTube MP3 dönüştürme için kullanabileceğiniz en iyi programlardan biri, DVD Video Soft tarafından geliştirilen, Free YouTube to  Converter adlı programdır. Free YouTube to MP3 Converter programını kullanmak için ilk olarak programı, aşağıda paylaştığımız bağlantıdan bilgisayarımıza yüklüyoruz. Programı indirip bilgisayarımıza yükledikten sonra açıyoruz. Daha sonra YouTube'da dönüştüreceğimiz video'nun linkini kopyalıyoruz. Daha sonra programa geri dönüp altta yer alan "yapıştır" butonuna tıklıyoruz. Son olarak sağ alt bölümdeki "indir" butonuna tıklayarak, YouTube dönüştürme işlemini gerçekleştiriyoruz. 

Youtube Mp3 Dönüştürücü Çevirme ProgramıDaha sonra Firefox ile YouTube'dan bir video açıyoruz ve videonun altında çıkan  - Download as MP3" butonuna tıklıyoruz. dönüştürme işlemini tamamlıyoruz. İnternet ile YouTube dönüştürme İnternet aracılığı ile YouTube dönüştürme için ilk olarak YouTube'dan bir video seçin ve seçtiğiniz videonun linkini kopyalayın. Daha sonra aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve açılan bağlantıyı, link yer alan yere yapıştırıp "Video'yu Dönüştür" butonuna tıklayın. Son olarak mavi renkli "Download" seçeneğine tıklayarak, YouTube  dönüştürme işlemini tamamlayın.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite...
Sınavları YGS LYS Üniversite Taban Puanları 2016 Üniversite Başarı Sıralaması-Pazaryolu Haber Merkezi...

Haberi Oku